Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 11.09.2020

Ubisoft ekibi, Ubisoft Forward etkinlikleri esnasında daha önce Gods & Monsters olarak tanıtılmış olan Immortals Fenyx Rising isimli yapımları hakkında bilgi verdi. Verilen bilger, Immortals Fenyx Rising çıkış tarihi bilgilerini de kapsıyordu. İşin dahası da, bu bilgilere göre çok yakın bir tarihte Immortals Fenyx Rising, oyuncularla buluşacak.

Immortals Fenyx Rising çıkış tarihi 3 Aralık 2020

Immortals Fenyx Rising’in çıkış tarihi olarak 3 Aralık 2020 tarihi gösterildi. 3 Aralık 2020 tarihinde Immortals Fenyx Rising, tüm dünyada Stadia, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch sistemi, PlayStation 4, Epic Games ve Ubisoft Store’da çıkacağını, ayrıca konsol satışa başladığında PlayStation 5’e geleceği de duyuruldu.

Ubisoft ekibi oyun hakkında birtakım bilgiler de verdi elbette. Bu bilgiler arasında, oyundan ne beklememiz gerektiği de yer alıyor. Ubisoft, “Oyuncular, Yunan tanrılarını ve onların diyarını karanlık bir lanetten kurtarmak için yeni kanatlı bir yarı tanrı olan Fenyx ile oynayacaklar. Fenyx, ancak tanrıların efsanevi güçleriyle ustalaşarak, kahramanca sınavların üstesinden gelerek ve güçlü mitolojik canavarlarla karşı karşıya gelerek, Yunan mitolojisindeki en ölümcül Titan olan Tifon’la yüzleşebilir.” diyerek ne beklememiz gerektiğinden bahsetti.

Devamında ise, “Özünde kahraman olanlar için heyecan verici bir deneyim olan bu oyunda aksiyon dolu dinamik oynanış, havadan ve yakından hızlı dövüşler ve Yunan mitolojisinden esinlenen hikayeler bulunuyor. Oyuncular Kiklop, Minotor ve Medusa gibi mitolojik yaratıklarla yüzleşecekler. Aşil’in Kılıcı, Odisseus’un Yayı ve Daidalos’un Kanatlarının yardımıyla oyuncular bahsi geçen o yaratıkların büyüklüğüyle başa çıkmak için kendilerini havaya fırlatacaklar. Dövüşe ek olarak, oyuncuların mantığı ve stratejisi, küçük ölçekli bireysel bulmacalardan destansı Tartaros Mahzenlerine kadar oyun dünyasındaki tüm bu testlerle sınanacak.” şeklinde bilgi verdi.

Bütün bunların yanı sıra, oynanış olarak Immortals Fenyx Rising, açık dünya aksiyon macera türüne esprili bir yaklaşım, dinamik ve riskli çevresiyle de ödüllendirici keşiflerle dolu olarak anlatılıyor. Immortals Fenyx Rising Gold sürümünde ana oyun, sezon geçişi ve ek oyun içi içerikler yer alıyor olacak. Dahası da, eğer ön sipariş ile oyuna sahip olursanız A Tale of Fire and Lightning isimli ekstra bir görevi daha elde edebileceksiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.