Menü
https://leadergamer.com.tr/wwe-2k18-kapaklarini-susleyecek-isim/
WWE 2K18 19 Haziran 2017 18:40

İlk WWE 2K18 videosu yayımlandı ve oyun için ilk detaylar verildi

WWE 2K18 yine sözde, bir öncekinden daha iyi oyun olacağını gösteriyor. Bizim için ise, daha az hatalı olsa yeter.


Sadece dakikalar önce, WWE 2K18 kapaklarını süsleyecek yıldız isim açıklanmıştı. Bu isim Seth Rollins idi. Bu açıklamadan saniyeler sonra ise, oyun için ilk video yayımlandı ve ilk detaylar da açıklandı. Dilerseniz öncelikle videodan bahsedelim, ardından da oyunun ilk detaylarından bahsederiz. Sizlerin de haberimizin devamından görebileceği bu videoda, kar maskeli bir şahıs, WWE deposuna yaklaşıyor ve markaya ait birçok ikon eşyayı yakıyor, parçalıyor. Videonun sonunda ise bu kar maskeli şahıs, Seth Rollins olarak karşımıza çıkıyor. Zaten yayımlanan bu video ile de oyunun kapak yıldızının Seth Rollins olduğunu anlayabiliyoruz. Ne yazık ki, yayımlanan bu video, oyun içi hiçbir görüntü içermiyor.

İlk WWE 2K18 videosu yayımlandı ve oyun için ilk detaylar verildi

Oyunun detaylarından bahsedecek olursak, WWE 2K18 için açılan resmi ön sipariş sayfasında, ilgi çekici birçok detay bulunuyor. Bu detaylara göre, WWE 2K18 içerisinde bu sefer daha fazla oyun modu ve maç tipi bulunacak. Yeni oyun modlarından kasıt, belki de bir Undertaker modu olabilir. Çünkü WrestleMania 33 sonrasında muhtemelen emekli olan Undertaker, bu oyun içerisinde oldukça güzel bir oyun modu ile karşımıza çıkabilir. Belki de bahsedilen yeni oyun modu, bir GM Modu olabilir. Zaten serinin oyuncuları, çok uzun zamandır bir GM Modu istiyordu fakat 2K, hiçbir zaman bu isteğe net olarak cevap verememişti.

Ön sipariş sayfasındaki detayların devamına göre oyunun, “Creation” özellikleri de derinleştirilecek. Bu noktada da oyuncuların çok uzun zamandır bir isteği vardı: Kendi bitirici hareketimizi oluşturabilmek. Seride daha önce bulunmuş olan bu mod, denge sorunlarından ötürü kaldırılmıştı ve bir daha görememiştik. Şimdi ise bu özellik, WWE 2K18 ile geri dönüyor olabilir. Peki, oyun ne zaman çıkacak? Yapılan açıklamalara göre WWE 2K18, 17 Ekim 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Eğer oyunun Deluxe Edition halini alırsanız, 4 gün önceden oynamaya başlayabileceksiniz.

Tüm bunların haricinde, oyunun diğer ön sipariş içerikleri, ek paket içerikleri ve koleksiyoncu sürümü içerikleri henüz bilinmiyor. Ayrıca oyunun koleksiyoncu sürümü için henüz bir kapak da hazırlanmamış. Bu da, oyunun koleksiyoncu sürümünde başka bir kişinin kapak yıldızı olabileceğini bizlere gösteriyor olabilir. Bu isim de muhtemelen Kurt Angle olacaktır. Ayrıca, ön sipariş hediyesi olarak da oynanabilir bir Kurt Angle karakterinin verileceğini düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör