İlk PES 2018 bilgileri ve görselleri sızdırıldı

İlk PES 2018 bilgileri ve görselleri sızdırıldı

Klasik soru: FIFA 18 mi? Yoksa PES 2018 mi?

FIFA, NBA gibi oyunları artık her sene görmeye alıştık. PES serisini de aynı şekilde tabii. Bu yüzden, PES 2018 isimli bir oyunu, bu sene göreceğimizi rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Sadece biz değil, perakendeciler de aynı şekilde söyleyebiliyor. Mesela, bir perakendecinin yaptığı yeni bir listelemeye göre bu oyun, 14 Eylül 2017 tarihinde piyasaya çıkacak ve aşağıdan görebileceğiniz kapak tasarımına sahip olacak. Kapak tasarımı haricinde, oyunun farklı oynanış detayları da sızdırıldı tabii. Dilerseniz, haberimizin devamından onlara da bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İlk PES 2018 bilgileri ve görselleri sızdırıldı

Yapılan listelemede sunulan özellikler arasında stratejik top sürme, Real Touch+ ve oynanışı bir üst seviyeye çıkartacak mekanikler dikkatimizi çekiyor. Fakat her şey oynanış değil. Listelemeye göre oyunun sunumu da bayağı bir değişmiş. Mesela oyunda artık yepyeni menü tasarımları ve yenilenmiş gerçek oyuncu görselleri bulunuyor. Oyun modları olarak ise, yepyeni imkanlar ile MyClub ve PES Ligi modları da geri dönmüş olacak bu oyun ile. Tabii bir de, çoklu oyuncu temelli, yepyeni bir eşli oyuncu modu bulunacak oyunda fakat bunun detayları henüz bilinmiyor.

PES 2018, tüm bunların haricinde, geri dönen Random Selection Match özelliği ile ve geliştirilmiş Master League oyun modları da oyuncuları bayağı mutlu edecek gibi görünüyor. Son olarak, grafiksel olarak da iyileştirilmiş ışıklandırmaları göreceğiz. Oyuncu modelleri ve animasyonları da iyileştirilmiş olacak. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.