IEM Katowice 2018 etkinlikleri, bazı hayranlar için bayağı sıcak geçti

IEM Katowice 2018 etkinlikleri, bazı hayranlar için bayağı sıcak geçti

Kameraya takılan arkadaşların, etkinliğin tadını sonuna kadar çıkardığını söylemek mümkün.

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen IEM Katowice 2018 etkinliklerinde, Counter-Strike: Global Offensive’de profesyonel bir oyuncu olan Janusz “Snax” Pogorzelski, takımı Virtus Pro adına konuşuyordu. Asıl olay ise, Janusz “Snax” Pogorzelski röportajı esnasında kameraya yansıyanlar oldu. Bir süre boyunca kamerada beliren bir çift hayran için, IEM Katowice 2018 etkinlikleri bir hayli sıcak geçiyor olmalıydı. Zira, haberimizin sonunda da görebileceğiniz görüntüler, bayağı bir yaramazlık içeriyor. Fakat, şimdiden uyarmakta fayda var. Eğer 18 yaşınızın altındaysanız, haberimizin devamına bakmadan sayfayı kapatmanız gerekli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

IEM Katowice 2018 etkinlikleri, bazı hayranlar için bayağı sıcak geçti

IEM Katowice 2018, özel dakikalara şahitlik etti.

Janusz “Snax” Pogorzelski röportajını YouTube platformuna yükleyen sporttvppl isimli kanalın videosunda, tam olarak 3. dakikada başlayan kareler, haberimizin asıl yeri. Dışarıdan bakınca, pek bir şey belli olmuyor aslında, fakat ekranın sağ alt tarafına doğru gözümüzü kaydırdığımızda, hayranlar arasında bulunan bir çift için ortamın bir hayli sıcak olduğunu anlayabiliyoruz. Öpüşmelerin yanı sıra, elleri de rahat durmayan hayranların, IEM Katowice 2018 etkinliklerinin tadını sonuna kadar çıkardıklarını söylemek mümkün.

Hemen aşağıda, haberimize konuk olan sahnelerin bulunduğu videoyu görebilirsiniz. Aslında, bu yaramaz çiftin yakınlaştırılmış sahnelerini de koyacaktık, fakat bu biraz fazla müstehcen olurdu. Bunun yerine, eğer cidden ilginizi fazlasıyla çektiyse haberimiz, videodan kendiniz bulmanızı tercih ederiz. Tabii, bir hatırlatma yapmakta büyük fayda var. Eğer 18 yaşınızın altındaysanız, daha fazla ilerlemeden haberimizden çıkmanızı tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.