Hyper Scape Sezon 2 The Aftermath haftaya başlıyor

Hyper Scape Sezon 2 The Aftermath haftaya başlıyor

Yeni sezon dolu dolu içerikle geliyor.

Hyper Scape isimli yapım için The Aftermath adındaki Sezon 2 bölümü haftaya, 6 Ekim 2020 tarihinde başlıyor. Yolda olan sezon bizlere yeni silah, yeni hack, yeni oyun modları, yeni Battle Pass ve çok daha fazlasını getirecek. Sezon 2 başlamadan önce de oyunculara Project Tower’a katılma şansı verilecek. 4 Ekim 2020 tarihinde PST saatleri ile 11.00 ile 12.00 arasında gerçekleşecek bir etkinlik olarak gelecek Project Tower.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hyper Scape Sezon 2 The Aftermath ile dolu dolu içerik geliyor

Bu sezon, oyuncular yeni bir bölge keşfedecek ve belirli bir süre sonra patlayan yapışkan patlayıcıları patlatan Atrax adındaki yeni silahı deneme şansına sahip olacak. Sezon boyu Crown Rush Duo ve Floos is Lava gibi modlar oyuna eklenecek. Sezon 2 ile birlikte gelen özelliklerden biri de, oyunculara diğer yarışmacılar arasında nasıl davrandıklarını görmelerini sağlayan bir sıralama sistemi  olacak. Rütbe, her oyuncunun en iyi on maçına göre oluşturulacak: Bronz, Gümüş, Altın, Platin, Elmas veya Şampiyon. Sadece Crown Rush Squad’da oynanan maçlar rütbe için sayılacaktır.

Crown Rush Solo ise Sezon içerisinde Second Chance özelliği ile bulunuyor olacak. Second Chance, eğer oyuncular oyunun erken aşamalarında ölürse, oyuna tekrardan devam etme şansı tanıyan bir özellik. Sezon 2’den itibaren oyuncular, Hyper Scape oynadıkları her gün günlük bir hediye alacaklar. Günlük hediye, savaş noktaları veya kozmetik gibi farklı ögeleri içerebilir. Yepyeni özel şampiyon kıyafetleri, silah kostümleri ve daha fazlası dahil olmak üzere yepyeni içerikler çıkabilecek.

Dahası da, Hyper Scape ve Dark Horse Comics, Hyper Scape çizgi romanının ikinci sayısını yayınladı: “HYPER SCAPE # 1 The First Principle Part 2.”HYPER SCAPE # 1 The First Principle Part 2″, aylık olarak piyasaya sürülecek 12 sayfalık çizgi romandan oluşan ücretsiz bir dijital serinin ikinci sürümü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hyper Scape
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.