Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 22.08.2018

Zorlu bir süreçten geçtiği pek çok kaynak tarafından doğrulanan Crytek, yeni oyunu ile birlikte ayakta kalmaya çalışacak gibi görünüyor. İki kişilik ekipler halinde oynadığınız Hunt Showdown, şimdiye kadar yalnızca Steam platformu üzerinden PC oyuncularına sunuluyordu. Gamescom 2018 sırasında yapılan duyuruya göre, oyun Xbox Game Preview programı kapsamında Xbox One platformuna gelecek.

Hunt Showdown, Xbox One oyuncuları ile buluşacak.

Gamescom 2018 sırasında yapılan Xbox sunumu, platforma eklenecek pek çok oyuna dair bilgilerin sunulmasını sağladı. Bunlardan birinin de yeni Crytek oyunu Hunt Showdown olduğunu söylemek mümkün. Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan ve doğal olarak CryEngine motorundan gücünü alan oyun kısa süre içerisinde Xbox kullanıcıları ile buluşacak.

İlk olarak 2014 yılında duyurulan Hunt Showdown, hem çevreye hem de oyunculara karşı farklı mücadeleler verdiğiniz bir oyun. Bir avcıyı canlandırarak ödülleri toplamaya çalışırken takım arkadaşınız ile birlikte diğer takımlara karşı mücadele ediyorsunuz. PvPvE türündeki bu oyun, şu anda Steam üzerinde Erken Erişim programında bulunuyor ve henüz kesin bir çıkış tarihine sahip değil.

Oyunun Xbox Game Preview programı ile Xbox One kullanıcılarına sunulacağı kesin olsa da henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor. Microsoft bunu Gamescom 2018 sırasında açıklamayı tercih ettiyse, 2019 yılının ilk çeyreğinin en uzak tarih olacağını düşünmek mümkün. Hunt Showdown detaylarının önümüzdeki dönemde paylaşılacağını belirten geliştiricilerden gelecek açıklamaları sizlere aktarıyor olacağız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.