Türkiye

HuniePop 2 ve The Spiral Scouts resmi olarak duyuruldu

HuniePop 2 ve The Spiral Scouts resmi olarak duyuruldu

Haberimize girmeden önce kapınızın kitli olduğundan, perdelerin kapalı olduğundan ve FBI'ın sizi takip etmediğinden emin olunuz.

Bugüne kadar karşımıza HuniePop ve HunieCam Studio oyunları ile çıkmış olan HuniePot, HuniePop 2 ve The Spiral Scouts isimli yeni oyunlarını duyurdu. HuniePop 2 zaten tahmin edebileceğiniz gibi stüdyonun ilk piyasaya sürdüğü HuniePop oyununun bir devamı. The Spiral Scouts ise ekibin bugüne kadar piyasaya sürdüğü ve süreceği oyunlardan biraz farklı bir yapıya sahip. Bu yüzden öncelikle The Spiral Scouts oyunundan bahsedelim: Bu oyunun ana türü bulmaca ve macera olarak görünüyor. Oyunda yönettiğimiz karakter, 3 farklı dünya arasında dolaşarak Scout rozeti kazanmaya çalışıyor. Bu rozetleri de bulmaca çözerek kazanıyoruz. Eğer dilerseniz haberimizin en altındaki videodan The Spiral Scouts oyununun görüntülerine ulaşabilirsiniz.

HuniePop 2 ve The Spiral Scouts resmi olarak duyuruldu

Geliştirici ekibin söylediğine göre The Spiral Scouts oyununun geliştirilme süreci sadece 2 veya 3 ay sonra bitmiş olacak. Oyunun çıkış tarihi de doğal olarak 2017 sonlarına doğru olacak. Yine de oyunun ertelenme olasılığı bulunuyor… Şimdi durun! Eğer bu haberimize tıkladıysanız, tıklama sebebiniz kesinlikle The Spiral Scouts olamaz. Bunu biliyoruz, yemeyin bizi. Asıl öğrenmek istediğiniz oyun HuniePop 2. Geliştirici ekip, büyük bir şekilde HuniePop 2 duyurusunu da gerçekleştirdi. Hemen aşağıdaki videodan bu oyunun görüntülerine de ulaşabilirsiniz. Yalnız, bu videoyu izlerken yalnız olduğunuzdan, kapınızın kitli olduğundan ve perdelerinizin de kapalı olduğundan emin olun. Sonra başınız belaya girmesin efendim.

HuniePop 2 şu an, orijinal HuniePop  oyununun geliştirici takımı tarafından geliştiriliyor ve bu geliştirilme süreci başlayalı 1 seneden fazla oldu. Buna rağmen oyunun şu anki geliştirilme sürecinde 3 adet randevulaşabileceğimiz kız bulunuyor. Bu kızlardan ilki Lillian Aurawell. Bu karakter işsiz ve 18 yaşında. En büyük hobisi ise akıllı telefonlar. İkinci kız ise Nora Delrio. Bu karakter ise otel hizmetçisi ve 29 yaşında. Kendisinin en büyük hobisi ise bebek bakıcılığı. Tanıtılan en son karakter ise Sarah Stevens. Kendisi 20 yaşında ve Boba dükkanında çalışıyor. En büyük hobisi ise weeb ile alakalı her şey.

HuniePop 2 için duyurulan bu 3 karakter aslında HunieCam Studio oynayanlara hiç yabancı değil. Çünkü bu 3 karakter de HunieCam Studio içerisinde bulunuyordu. Geliştirici ekibin açıklamasına göre HunieCam Studio oyunundan birkaç karakter daha bu oyun içerisinde bulunacak fakat o karakterler, bu oyun için neredeyse baştan yapılacak. Ayrıca, geliştirici ekip, The Spiral Scouts ile olan işini bitirmeden bu oyuna yüklenmeyi planlamıyor. Yani, HuniePop 2 oyununun çıkış tarihini rahatlıkla 2018 sonuna doğru söyleyebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın