Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds sayesinde, bir robot goril ile savaşabiliriz

Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds sayesinde, bir robot goril ile savaşabiliriz

Ayrıca söylenenlere göre bu ek paketin geçeceği yer, Yellowstone Ulusal Parkı temelli olacak.

E3 2017 etkinliği sırasında ilk kez gösterilen ve Horizon: Zero Dawn için bir genişletme paketi olmaya hazırlanan The Frozen Wilds hakkında bugün yeni bilgiler yayımlandı. Fakat yayımlanan bu bilgiler, pek de resmi değil. Öyle ki, bu bilgiler, bazı oyun sitelerinin, genişletme paketi için yayımlanan videoyu analiz etmeleri ile birlikte ortaya çıktı. Bu analizlerden ilki, oyunun geçeceği yer hakkında. Horizon Zero Dawn evreninden bakacak olursak, The Frozen Wilds ile Ban-Ur isimli bir bölgeye gideceğiz. Ban-Ur, tahmin edebileceğiniz gibi Banuk kabilesinin ana vatanı olacak. Bu bölgenin oyun içerisinde ekleneceği yer ise, Sacred Lands ve Sundom’un kuzeyi olarak belirtiliyor. Fakat sizlere vereceğimiz bilgiler, bu kadar ile sınırlı değil!

Horizon Zero Dawn - The Frozen Wilds sayesinde, bir robot goril ile savaşabiliriz

İnternet sitelerinin analizlerine göre, bu genişletme paketinin esinlenildiği yer ise Yellowstone Ulusal Parkı olacak. Bu ulusal park, “Yellowstone Ulusal Parkı, ABD’nin Idaho, Montana ve Wyoming eyaletlerinde yer alan ulusal parkı. 1 Mart 1872’de Devlet Başkanı Ulysses S. Grant’ın imzasıyla ABD’nin ve dünyanın ilk ulusal parkı olmuştur.” şeklinde tanıtılıyor Vikipedi üzerinde. Her neyse, verilen bilgilerin devamına göre Ban-Ur bölgesinde, ki bu Ban-Ur bölgesi oyun içerisinde de birkaç kez karşımıza çıkmıştı ama hiç gidememiştik, oldukça güçlü bir yaratık bulunacak. Bu yaratığın bir goril ayı olacağına inanıyor, analizi yapan internet sitesi.

Analizi gerçekleştiren GamesRadar, “Kesinlikle emin olduğumuz bir şey var ki, böyle bir robotu daha önce hiç kimse görmedi. Bu robot, küçük bir beden içerisinde, oldukça geniş omuzlara sahip. Cüsseli bir bele sahip olan bu robot, kafa yapısı olarak da Scrapper robotuna benziyor. Yellowstone Ulusal Parkı geçmişine bakacak olursak, bu robotun goril bir ayı olması oldukça mantıklı. ” diyor bu konu hakkında.

Horizon: Zero Dawn – The Frozen Wilds, karşımıza 2017 senesi içerisinde çıkacak ve bizlere neler sunacak, gerçekten çok merak ediyoruz. Bakalım Horizon Zero Dawn – The Frozen Wilds beklentileri karşılayabilecek mi, 50 liralık fiyat etiketinin hakkını verebilecek mi? Daha da önemlisi, bizleri etkilemeyi ve eğlendirmeyi başarabilecek mi?

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın