Homefront: The Revolution bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek

Homefront: The Revolution bu hafta sonu ücretsiz oynanabilecek

Oyunun yeni halini merak ediyorsanız, bu fırsat tam size göre.

Çıkış tarihinde, beklenenin epey altında kalarak pek hoş puanlar almayan Homefront: The Revolution, geçtiğimiz hafta aldığı güncellemeyle bir nebze bazı sorunlarını düzeltmişti. İşte bunu kanıtlamak ve oyunu beğenmeyen oyunculardan ikinci bir şans talep etmek amacıyla olduğunu düşündüğümüz, ücretsiz oynama etkinliği Deep Silver tarafından duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Homefront: The Revolution

Oyundaki hem hikaye modunu, hem de Resistance modunu deneme fırsatı bulacağınız etkinliğe ulaşmak için, tek yapmanız gereken Steam üzerinden oyunun sayfasını bulmak ve indirip oynamak. Açıkçası bu tarz hafta sonlarının internet problemlerimiz yüzünden bizim ülkemizde başarıya ulaşabileceğine inanmıyorum ben. Adil kullanım kotasını aşan kullanıcılarda neredeyse oyunu indirmek bir gün süreceğinden dolayı hem oynanış süremiz azalıyor, hem de internetimiz indirme yaptığımız süreçte kullanılamıyor. Hal böyle olunca, oyuncuların büyük çoğunluğu bu hafta sonlarını değerlendiremiyor.

Şu andan itibaren, 11 Eylül Pazar 23.00’a kadar oynayabileceğiniz oyun “Boom Patrol” ve “Indy Forever” isimli iki yeni haritayı da beraberinde getiriyor. Büyük umutlarla çıkan Homefront: The Revolution, bakalım çözdüğü sorunların ardından, oyunculardan istediği geri dönüşü alabilecek mi?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.