Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-glock-18-c-silahi/
hitman 20 Haziran 2017 14:21

HITMAN oyununun bir kısmı şimdi ücretsiz oldu

Square Enix ile yollarını ayıran HITMAN geliştirici ekibi, oyunculara yönelik hoş adımlar atmaya devam ediyor.


Sizlere daha önce belirtmiştik, HITMAN oyununun geliştirici ekibi, Square Enix ile yollarını ayırmıştı ve tamamen bağımsız bir geliştirici ekibi olmuştu. Yaşanan bu olay ardında, HITMAN oyunu için ilk olumlu gelişme yaşanmıştı ve oyunun ilk sezonu, standart satılan oyun olarak ayarlanmıştı. Yani oyuncular artık sadece ilk bölümü değil, komple bütün sezonu satın alıyordu, uygun bir fiyata. Yaşanan bu olay ardından, artık bağımsız kalan geliştirici ekip, HITMAN oyunlarını daha iyi bir noktaya götürmeye devam ediyor. Bu amaçta atılan ikinci adım ise, oyunun bir kısmını ücretsiz yapmaları oldu. Evet, artık bu oyunun ilk bölümlerini, hiçbir ücret ödemeden, ücretsiz bir şekilde oynayabileceksiniz!

HITMAN oyununun bir kısmı şimdi ücretsiz oldu

Welcome to The Playground isimli bir video ile duyurulan bu yenilik dahilinde, oyunun ilk 2 senaryo görevini, ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Bu iki senaryo görevinde, hiçbir şey kesilmemiş olacak. Yani, oyuna para veren oyuncular, bu iki bölümde ne gördüyse, ücretsiz oynayan oyuncular da aynı şeyi görecek. Bunun haricinde, 2 Escalation kontratı, 40’dan fazla görev içi mini görevler ve 17 başarım/kupa sizleri bekliyor olacak bu ücretsiz sürüm içerisinde.

Bahsettiğimiz HITMAN ücretsiz sürümü; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geçerli. Eğer dilerseniz, bu linke tıklayarak, gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör