Hi-Rez Studios ekibinin Paladins oyunu, 11 milyon kullanıcıyı geçti

Hi-Rez Studios ekibinin Paladins oyunu, 11 milyon kullanıcıyı geçti

Oyunun konsol sürümlerinin de küçük bir katkısı oldu.

Mayıs 2017 başında Xbox One ve PlayStation 4 üzerinde açık beta sürecine geçen Paladins, uzun bir zamandır PC platformunda da mevcut idi. Bizlerin de kısa bir süre ön incelemesini yazdığımız bu oyun, Hi-Rez Studios ekibinden gelen bilgilere göre 11 milyon kullanıcıyı geçti. 11 milyon kullanıcının 2 milyon kadarı PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından geliyorken, doğal olarak geriye kalan büyük bir çoğunluk PC platformundan geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Hi-Rez Studios ekibinin Paladins oyunu, 11 milyon kullanıcıyı geçti

Hi-Rez Studios ayrıca Paladins için planladıkları yenilikleri de açıkladı. Ekipten gelen açıklamalara göre yeni Mastery System ve Mastery Rewards ögeleri oyuna eklenecek. Ranked 2.0 gelecek ve bu Ranked 2.0, hesap ve şampiyon seviyesine göre belli olacak. Oyundaki hatalar düzeltilecek ve en geç Ağustos 2017 tarihine kadar oyundaki toplam şampiyon sayısı 30 olacak. Şu an 25 şampiyon var ve en son eklenen şampiyonun adı Seris.

Tüm bunların haricinde yeni bir PvP, PvE modu ve Lore sistemi eklenecek. Ayrıca Hi-Rez Studios, elektronik spor dalına daha da fazla önem vermeye başlayacak. Bu konu ile alakalı çok önemli duyurular yapılacak. Peki, tüm bu yapılacak olan değişiklikler hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.