Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 05.08.2017

2011 yılında izleyiciyle buluşan Game Of Thrones dizisi, Temmuz 2017 tarihinde 7. sezon yayınına başlamıştı. Yakın zamanda bu sezonla alakalı gelecek bölümlerin sızdırıldığına dair bir takım söylentiler ortaya çıkmıştı. Dizinin yayınlandığı HBO kanalı sözcüsü bu söylentileri doğruladı ve 1.5 terabaytlık datanın hackerlar tarafından ele geçirildiğini açıkladı. Yani, bu da demek oluyor ki Game Of Thrones‘un bu Pazar günü yayınlanacak olan 4. bölümü şu an internette mevcut.

HBO: Game Of Thrones dizisi dahil 1.5 terabaytlık data ele geçirildi

Star India, HBO ortağı, konuyla alakalı olarak, “Bugün Game Of Thrones‘un 7. sezon 4. bölümünün sızdırıldığını onaylıyoruz. Bu ihlali çok ciddiye alıyor ve sebebinin en kısa zamanda ortaya çıkması için teknoloji ortağımız ile adli soruşturma başlatmış bulunuyoruz. Bu ciddi bir sorun ve yasal önlemler alıyoruz.” şeklinde bir açıklamada bulundu. Daha önce Game Of Thrones‘un 7. sezon hikayesinin sızdırıldığına dair de söylentiler vardı ve daha sonra bu söylentilerin de gerçek olduğu ortaya çıktı. Fakat o sadece hikayeyle alakalıydı, bölüm henüz ortada yoktu. Şu an internette 7. sezon 4. bölüm mevcut. Fakat oldukça düşük bir görüntü kalitesiyle, sabredemeyecekler için yayında.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.