Haziran 2017 için PlayStation Plus oyunları, PlayStation Türkiye tarafından açıklandı

Haziran 2017 için PlayStation Plus oyunları, PlayStation Türkiye tarafından açıklandı

Biraz erken oldu sanki PlayStation Türkiye Bey.

PlayStation Türkiye, resmi Twitter hesabı üzerinden Haziran 2017 için ücretsiz PS Plus oyunlarını açıkladı fakat bu açıklama biraz erken yapıldı. Normalde ay sonuna biraz daha yakın tarihlerde gerçekleştirilen bu tip duyurular, bu sefer PlayStation Türkiye sayesinde elimize çok daha erkenden ulaştı. Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamaya göre, Haziran 2017 içerisinde PlayStation 4 kullanıcıları, Life is Strange ve Killing Floor 2 oyunlarına ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler. Açıkçası, Haziran 2017 için düşünülmüş olan oyunların oldukça güzel olduğunu söyleyebiliriz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haziran 2017 için PlayStation Plus oyunları, PlayStation Türkiye tarafından açıklandı

Henüz geçen haftalarda resmi olarak duyurulan Life is Strange 2 ardından, orijinal oyunun ücretsiz olarak sunulacak olması, seriyi merak eden oyuncular için oldukça güzel bir fırsat olacak. Killing Floor 2 ise yine Life is Strange kadar kaliteli ve eğlenceli bir oyun. Bu arada hemen söyleyelim, yukarıdan görebileceğiniz Twitter gönderisi şu sıralarda kaldırıldı. Yani, PlayStation Türkiye de bu bilgiyi erkenden yayımladığını fark etti fakat biraz geç oldu sanki.

Siz, bu oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Life is Strange ve Killing Floor 2 oynamaya, PS Plus için verdiğiniz paraya değer mi? Yorumlarınızı bekliyor olacağız. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

PS Plus

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.