Hayranlar Unity ile Resident Evil Code Veronica Remake yapıyor

Hayranlar Unity ile Resident Evil Code Veronica Remake yapıyor

Tam, "Nerede kaldı böyle bu?" derken, hayranlar el attı.

Biliyorsunuz ki, Resident Evil 2 ve Resident Evil 3, Capcom tarafından elden geçirilerek bizlere sunulmuştu. Hatta Capcom ekibi, görünüşe göre şu anda Resident Evil 4 Remake üzerinde çalışıyor. Fakat, konumuz serinin belki de unutulmaya yüz tutmuş bir oyunu. Resident Evil hayranları, Unity oyun motoru ile Resident Evil Code Veronica Remake sürümü üzerinde çalışıyor. Dahası da, oyunun ne aşamada olduğu konusunda video da paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Resident Evil Code Veronica Remake, Unity ile güzel görünüyor

Yolda olan Resident Evil Code Veronica Remake sürümünde, 2 farklı mod da bulunacak. Bu modlardan bir tanesi Remake, diğeri de Classic mod. Remake modunda, 3. şahıs bakış açısıyla oyunu tecrübe edeceğiz. Classic modu seçtiğinizde ise, o eski Resident Evil kamera açılarına geri döneceğiz. Açıkçası, bu resmi Resident Evil Remake oyunlarında istediğimiz fakat göremediğimiz bir şey.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dahası da, yolda olan yapım, bizlere yeni sinematikler, yeni oynanış mekanikleri, uzatılmış senaryolar, kayıt odaları ve bulmacalar da getirecek. Oyun için paylaşılan görüntüler gerçekten çok güzel görünüyor. Bir tanesini zaten yukarıda paylaştık. Hemen aşağıda ise bir başka oynanış videosu daha yer alıyor. Şu anda en büyük umudumuz, Capcom ekibinin bu projeyi sonlandırmak için herhangi bir adım atmaması, hatta mümkünse bunu desteklemesi. Bakalım, zaman ne gösterecek? Resident Evil Code Veronica Remake’in biz oyuncularla buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarız ki başarılı bir şekilde bize de ulaşır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.