Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 29.08.2020

Black Desert Türkiye&MENA’da, oyuna yeni dahil olacak 20. sınıfın heyecanı yaşanıyor. Maceracılar 2 Eylül tarihinden itibaren Hashashin sınıfı ile düşmanlarına meydan okuyabilecekler. Sınıfı önceden oluşturan Maceracıları ise özel ödüller bekliyor!

Pearl Abyss, heyecanla beklenen yeni sınıf Hashashin’in 2 Eylül tarihinde Black Desert Türkiye&MENA’da yer alacağını açıkladı. Maceracılar artık gizemli sınıfı önceden oluşturabilecek ve resmi olarak çıkışını beklerken büyük ödüller kazanabilecekler.

Yerli Valencia tanrısı Aal’ın gücüyle kum fırtınalarını kontrol edebilen Hashashin sınıfı, Black Desert Türkiye&MENA’ya eklenecek. Hashashin 20. sınıf olarak oyuncularla buluşacak. Hashashin düşmanları kovalamak ve onlara saldırmak için süresiz olarak kum fırtınaları oluşturabilen bir karakter. Hashashin’in gücüyle Maceracılar, belirli bir kum fırtınasında bir alanı seçerek anında konumlarını değiştirebilecekler. Bugünden itibaren 2 Eylül tarihine kadar Maceracılar, Hashashin sınıfı için ön oluşturma yapabilecekler. Sınıfı önceden oluşturanlar, bir evcil hayvanın da dahil olduğu özel ödüller kazanabilecekler.

Hashashin Sınıfı ile Birlikte Sonbahar Sezonu Sunucusu

Bununla gelişmelerin yanı sıra, Yaz Sezonu Sunucusu bugün sona erdi ve Sonbahar Sezonu 2 Eylül tarihinde başlıyor. Sonbahar Sezonu Sunucusu yeni kutlamalarla gelmeden önce, Maceracılar artık Hashasin sınıfıyla birlikte Sezon Karakterlerini değerli ödüller kazanmak için önceden oluşturabilecek ve ödüller alabilecekler.

Son olarak, Gizli Görev Mücadelesi 2 Eylül tarihine kadar oyunda yer alacak. Önceki görevlerden farklı olarak şu an oyunda yer alan Gizli Görevler, bölge bazında verilen küresel sıralama ödülleri sunuyor. Bu, dünyanın her yerinden Maceracıların kendi stratejilerini oluşturup paylaşarak birbirleriyle işbirliği içinde görevlerin tadını çıkarmalarına olanak sağladı.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.