Han Solo filmi kadrosuna Khaleesi de katılıyor

Han Solo filmi kadrosuna Khaleesi de katılıyor

Khaleesi bu sefer uzaya uçuyor.

Star Wars: The Force Awakens ile yeni bir başlangıç yapan Star Wars serisi, her yıl bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir sene ana hikayeyi devam ettiren film, sonraki sene bir antoloji filmi mantığıyla ilerleyecek serinin 2018’de yayımlanacak ikinci antoloji filmi Han Solo hakkında olacak.

Han Solo

Han Solo’nun gençliğini konu alacak film, orijinal üçlemenin öncesinde geçiyor. Yönetmen koltuğunda 21 Jump Street ve The Lego Movie’den tanınan Phil Lord – Christopher Miller ikilisi var. Çıkış tarihi ilk başta 25 Mayıs 2018 olarak açıklansa da diğer Star Wars filmleri gibi aralık ayına çekilme ihtimali yüksek.

Filmin oyuncu kadrosu hakkında daha önce 2 farklı haber görmüştük. Genç Han Solo’yu Alden Ehrenreich, Lando Calrissian’ı Donald Glover oynayacak. Bugün bu haberlere bir yenisi eklendi. Son dönemin gözde aktrislerinden, Game of Thrones’un Daenerys Targaryen’i, Khaleesi’si ve daha pek çoğu olan Emilia Clarke filmin kadrosuna katıldı. Filmin ismi gibi Emilia Clarke’ın kimi oynayacağı da henüz belirsiz. Bakalım gelecek ay Rogue One: A Star Wars Story ile başlayacak olan antoloji filmleri nasıl olacak? Merakla takipteyiz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın