Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 27.03.2019

Geçtiğimiz günlerde, Microsoft ekibi Halo The Master Chief Collection duyurusu yaptı. Bu haberimizde ise, sizlerle Halo The Master Chief Collection çıkış tarihi hakkındaki bilgiyi paylaşacağız. Sizlere bahsetmekte olduğumuz bu Halo The Master Chief Collection çıkış tarihi haberinin kaynağı ise, Splash Damage. Splash Damage tarafından verilen bilgilere göre, bütün Halo The Master Chief Collection oyunları, 2019’un sonuna kadar çıkışını gerçekleştirecek.

Halo The Master Chief Collection 2019 bitmeden çıkışını tamamlayacak

Halo The Master Chief Collection çıkış tarihi hakkında verilmiş olan bu bilgiler, Splash Damage tarafından paylaşılan bir haber ile paylaşıldı. Ekip, 343 Industries ile çalışmakta olduğunu onayladı. Ve Halo The Master Chief Collection içerisindeki bütün oyunların 2019 yılı bitmeden oyuncularla buluşturulacağını onayladı. Splash Damage tarafından Halo The Master Chief Collection hakkında paylaşılan haber için buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.