Halo 6, E3 2017 etkinliğinde olmayacak

Halo 6, E3 2017 etkinliğinde olmayacak

Kesin bilgidir, yayalım.

E3 2017 etkinliği sırasında, her zamanki gibi Microsoft da bir sunum gerçekleştirecek. Bu sunum sırasında karşımıza çıkacak olan en önemli şey ise, Project Scorpio olacak. Çünkü Microsoft, etkinlik sırasında ilk defa bu konsolu gösterecek, resmi ismini açıklayacak ve tabii ki fiyat söylenecek. Fakat bir konsolu, konsol yapan ne yazık ki bu bilgileri değil. Bize soracak olursanız; konsolu, konsol yapan şey oyunlardır. Peki, Microsoft ne gibi oyun duyuruları yapacak? Birçok Xbox sever, Halo 6 duyurusu bekliyordu ama Halo serisinin geliştiricileri, üzücü bir açıklama yaptı ve yeni Halo oyununun E3 2017’de olmayacağını duyurdu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Halo 6, E3 2017 etkinliğinde olmayacak

Reddit üzerinden açıklama yapan 343 Industries topluluk yöneticisi Brian Jarrard, “Hayallerinizi yıkacağım bir kişiliğe bürünüyorum ve beklentilerinizin gerçekçi olması için söylüyorum: Halihazırda söyledik, bu etkinlik için güzel planlarımız var fakat Halo serisinin yeni oyunu, E3 2017 etkinliğinde olmayacak. ” dedi. Böylece serinin severleri, hayal kırıklığına uğradı birazcık. Fakat 343 Industries, etkinlik sırasında yine de bizlere bir sürpriz yapacak. Faka bu sürprizin en olduğunu, doğal olarak bilmiyoruz. Umuyoruz ki, oyuncuları, Project Scorpio için heyecanlandıracak bir şey olur.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.