Menü
https://leadergamer.com.tr/turkiye-en-cok-satan-oyunlar-12-haziran/
Guerrilla Games , Horizon: Zero Dawn 20 Haziran 2017 10:40

Guerrilla Games, daha fazla Horizon: Zero Dawn oyunu üretecek

Bu beklenen bir şeydi. Guerrilla Games ne yaparsa, kabulümüzdür.


Guerrilla Games, Killzone serisinden uzaklaşarak, farklı bir oyun türüne ilk adımını attı ve atılan bu ilk adım, Horizon: Zero Dawn oldu. Geliştirici ekip, Horizon Zero Dawn ile gerçekten güzel bir başarı yakaladı. Sony cephesi de memnun kaldı. Bunun üzerine, oyun için bir genişletme paketi duyuruldu. The Frozen Wilds isimli bu genişletme paketi için henüz net bir çıkış tarihi yok fakat, 2017 sonlarına veya 2018 başlarına doğru çıkacağını düşünüyoruz. Peki, bu genişletme paketi çıktıktan sonra ne olacak? Bu sorunun cevabını, Sony Interactive Entertainment America müdürü olan Shawn Layden verdi.

Guerrilla Games, daha fazla Horizon Zero Dawn oyunu üretecek

Shawn Layden, The Telegraph ekibine verdiği bir röportajda, Guerrilla Games ve Horizon: Zero Dawn oyunundan bahsetti. Shawn Layden, bahsettiğimiz röportajda, “Oyunumuza gelen tepkiler, gerçekten şahane idi. Hermen Hulst, bu markanın nereye gideceği yönünde gerçekten net bilgilere sahip. Bu marka, önümüzdeki seneler içerisinde yeni ürünlere kavuşacak.” dedi. Bu noktada, Horizon Zero Dawn için 2. bir genişleme paketi duyurulur mu, orası tartışılır. Muhtemelen geliştirici ekip bir Sequel veya Prequel planlıyor olabilir. Eğer gerçekten böyle bir plan varsa, 2019 veya 2020 senelerinde bir duyuru alabiliriz diye düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör