Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 01.03.2021

Bu sefer, Türk geliştiricilerden çok güzel bir haber geldi. Talha_Mustafa adlı mod yapımcısı tarafından geliştirilen GTA Vice City Modern V2.0 modu, artık tüm oyuncular için indirilebilir durumda. Grand Theft Auto Vice City’i tamamen değiştiren bu mod, oyunun grafiklerini yenilediği gibi oynanışa da yeni elementler ekliyor. Son zamanlarda bir hayli gündemde olan Türk yapımcılar, bu sefer gerçekten harika bir iş çıkardı.

GTA Vice City Modern V2.0 modu oyuna neler ekliyor?

İsterseniz, mod ile ilgili daha fazla detay verelim. Modern V2.0, oyunun grafiklerini tamamen yeniliyor. Ayrıca; Skygfx, 2dfx, limit ayarlayıcı, arabaların ve binaların çizim mesafesinin arttırılması da modun içerik kapsamında yer alıyor. Bununla birlikte skygfx, su yansımaları, Occlusion, Depth BIAS ve yumuşak gölgeler için ayarlanmış ENB paketi de oyununuza eklenmiş oluyor. PC oyuncuları için ekstra güzel haberlerimiz var. PC platformunda bu modu kullanacak oyuncular, daha fazla ayara erişecek.

Modun PC versiyonunda oyuncular; daha iyi kenar yumuşatma, alan derinliği, ultra HD parçacıkları ve diğer efektleri ayarlayabilecek. Ek olarak mod, Ultra HD su kaplamalarını ve geliştirilmiş yağmur efektlerini de beraberinde getiriyor. Yapımcı, oyunun içindeki tüm yolları, çimleri ve eski binaları da elden geçirmiş. Bütün bunlarla da yetinmemiş kendisi. Grand Theft Auto 5 karakter animasyonlarını, Grand Theft Auto Vice City’e eklemiş. Böylece, oyuncular artık yüzebilecek ve koşarken ateş edebilecek. Buraya tıklayarak bu harika modun indirme sayfasına ulaşabilirsiniz. Talha_Mustafa’nın ellerine sağlık diyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.