Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.05.2020

GTA 5 Online oyuncularının para kazanma yöntemlerinden biri olarak gösterebileceğimiz dükkan soymak, oyunun en eğlenceli para kazanma yollarından bir tanesi. Eğer siz de dükkan soyarak para kazanmak istiyorsanız, öncelikle Vespucci Beach’e gitmeniz gerekiyor. Burada bir tane maske almanız, en önemli tavsiyelerimizden bir tanesi olacaktır bu iş için. Maskenizi çıkardığınızda aranma seviyeniz düşüyor.

GTA 5 Online oynarken dükkan soymak nasıl yapılır?

Maskenizi aldıktan sonra, dükkana varmak kalıyor geriye ve bunlar harita üzerinde bol bol bulunuyor. Dükkana vardıktan sonra silahınızı çıkarıp dükkan sahibine tutuyorsunuz. Bu sayede dükkan sahibi parayı poşete doldurmaya başlıyor. Tabii, bu hız biraz yetersiz olduğu için hızlandırmak gerekiyor. Bunun için de mikrofonunuza bağırmanız gerekiyor. Aynı zamanda, tavana ateş de edebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı doldurmaya başlayacaktır.

Gözünüz, aynı zamanda ikinci bir kasada olsun. Eğer ikinci kasa varsa, ona ateş ettiğinizde açılacak ve biraz daha para verecektir. Paranızı aldıktan sonra, ister ona ateş ederek cebinde kalan son kuruşları da alabilir, isterseniz de kaçabilirsiniz. Tamamen size kalmış bir durum. Ateş ederseniz, bir yıldız daha ekleniyor, aklınızda bulunsun. 3 yıldız polisten kaçmak ise oyuna az çok hakim olan bir oyuncu için çok da zor olmayan bir şey.

Size maske almayı bu yüzden öneriyoruz. Can sıkan polislerden kurtulmayı kolaylaştırıyor. Eğer başarılı bir şekilde kaçarsanız, para sizin oluyor ve dahası da, sizi sevindirecek bir başka şey daha hesabınıza ekleniyor. GTA 5 Online oyuncularının para dışında sevdiği bir şey daha varsa, o da RP’dir. Bu olaydan sonra RP’niz de hayırlı olsun. İşte, GTA 5 Online oynarken dükkan soymak bu kadar basit! Eğer daha fazla para kazanma yöntemi arıyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfamızda bulabilirsiniz!

Ayrıca, dilerseniz bizim sitemize ait olan Leadergamer RolePlay sunucusuna da katılabilirsiniz! Bu sayede, başka oyuncularla birlikte yaşamak istediğiniz hayatı yaşayabilir, tadını çıkarabilirsiniz. Eğlenceli RP sunucumuza katılmak isterseniz, yapmanız gereken şeyler, kurallar ve benzeri unsurlardan bahsettiğimiz yazımıza göz gezdirebilirsiniz. Buraya tıklayarak, sunucumuz ile ilgili bilgi alabilir ve tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. Sunucumuza herkesin katılabildiğinin altını çizmekte fayda var. Tek yapmanız gereken şey kurallara uymak, bunun dışında bir sorun olmayacaktır.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.