Menü
https://leadergamer.com.tr/battlefield-1-ozel-oyun-modlari/
Grand Theft Auto Online , Import/Export 2 Aralık 2016 20:02

Grand Theft Auto Online: Import/Export duyuruldu

60 araba alabilen garajlara hazır olun.


Grand Theft Auto Online’da bu güne kadar suç işlemeye doymadıysanız, Rockstar Games sesinizi duydu efendim. Geliştirici ekibin yaptığı yeni bir duyuru ile öğrenmiş olduk ki, Grand Theft Auto Online’a yeni bir ücretsiz güncelleme geliyor. Bu güncellemenin adı Grand Theft Auto Online: Import/Export olacak ve oyuna suç işlemenin yeni yollarını getirecek. Tüm bunların haricinde, sahip olabileceğiniz yeni araçları ve o araçları sergileyebileceğiniz 60 araba alabilen garajlardan söz etmiyoruz bile.

Grand Theft Auto Online: Import/Export

Further Adventures in Finance and Felony ek paketi ile CEO koltuğuna oturduğumuz şirketlerimiz bu güncelleme ile daha ciddi araba hırsızlığı işine giriyor ve şehir üzerindeki en özel araçları çalıyoruz. Yepyeni stratejiler ve taktikler kullanmanızı gerektirecek olan yeni araba soygunları, doğal olarak sizlere yepyeni araçları sunacak. Peki, bu kadar aracı nerede tutacaksınız? Import/Export güncellemesi ile Rockstar Games sizleri düşünüyor ve tamamen kişiselleştirilebilen yepyeni garajlar oyuna ekleniyor. Custom Auto Shop bile içinde bulunacak olan bu garajların boyutu, 3 kata kadar ulaşabiliyor.

Grand Theft Auto Online: Import/Export

Rockstar Games henüz Grand Theft Auto Online: Import/Export hakkında daha fazla bilgi sunmadı oyunculara. Fakat klasik olarak önümüzdeki Çarşamba günü yepyeni görseller, bilgiler ve bir adet video ile geliştirici firma karşımızda olacaktır. Güncelleme için çıkış tarihi verilmese bile, biz bu çıkış tarihini direkt Yılbaşı olarak düşünüyoruz. Bahsettiğimiz bu güncellemenin daha fazla görseline, hemen aşağıdan göz atabilirsiniz efendim.

Grand Theft Auto Online: Import/Export

95a6991931b6bf354b7e54aeef155a317e3bf7bb

Kaan GEZER Editör