Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Yağmur Özfidan, Editör Yazım tarihi: 06.08.2017

Kulaklık girişi olmayışına ve geçen yılın modellerini andıran jenerik dizaynına bakacak olursak Google ve HTC, Google Pixel 2 telefonunu çekici bir model yapmak için çok da çaba sarf etmiyora benziyor. Google Pixel 2 ve benzeri modellerin yılın sonuna doğru çıkacağını biliyorduk fakat söylentilere bakılacak olursa cihazın 2016’da çıkması bekleniyordu. Evleaks’tan gelen Google Pixel 2, cihazın alt ve üst kısımlarında parmak izi tarayıcı ve çift kamera özelliği taşıyor. Bu özellikler 2016’da çıkan Google Pixel modeline benziyor ama elbette daha güçlü bir donanıma sahip olması bekleniyor. Bu özelliklerin Google Pixel 2’de var olacağı henüz bir söylenti. Aynı şekilde hem Google, hem de HTC’nin Bütçe Pixel cihazını piyasaya çıkarma planlarına sahip olduğu ve bunun da 2016’dan itibaren normal bir tasarımın dışındayken bir stok Android deneyimi sağlayan bir cihaz olabileceği anlamına geldiğini gösteriyor.

Google Pixel 2

Google Pixel 2, Bu Tasarımla İlgi Çekmeyebilir

Geriye kalan premium modellerin Samsung Galaxy S8 veya LG G6’ya daha çarpıcı bir benzerliği olabilir. Daha önce de Sony Xperia XZ Premium ve HTC U11 gibi birkaç amiral gemisi cihaz daha sızdırılmıştı. Sony Xperia XZ Premium’un yüksek ekran ve gövde oranı eksikliği, kullanıcıların yüksek kalite ve mükemmel stereo hoparlöre erişebilmeleri anlamına geliyor. Daha 2017 nesil bir tasarıma geçmemekle birlikte, Bütçe Pixel 2 telefon da ortalamanın üstünde ses kaliteli kaliteli hoparlörlerle birleşiyor olabilir. Bu yılın son çeyreğinde diğer tüm ayrıntılara erişebileceğiz gibi görünüyor. Cihazın bu yılın sonuna doğru resmi olarak tanıtılacağı da söyleniyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlaryazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız da var.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.