Menü
https://leadergamer.com.tr/sony-call-of-duty-ww2/
Google Haritalar 19 Ekim 2017 9:59

Google Haritalar ile artık uzayı daha detaylı keşfedebiliyorsunuz

Tam 20 sene önce uzaya fırlatılan Cassini sayesinde yaşandı bu gelişme.


20 yıl önce uzaya fırlatılan Cassini uzay aracı ile çekilen 500 binden fazla fotoğraf, Google tarafından Google Haritalar uygulamasına eklendi ve böylece artık bu uygulama üzerinden uzayı keşfetmek de mümkün oldu. Aynı Dünya üzerinde detaylı gezintiler yapabildiğimiz gibi, artık birçok farklı gezegende de aynı seviyede detaylı olarak gezebiliyoruz. Google Haritalar uygulamasına bu yolla 12 yeni gezegen eklendi ve bu gezegenler arasında NASA tarafından bir türlü gezegen olarak kabul edilemeyen Pluto ve mutlaka göz atmaya değecek seviyede detaya sahip olan Venus ve Mars gezegenleri de bulunuyor.

Google Haritalar

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör