Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.12.2020

Bu aralar bedava oyunlara doymaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz günlerde 1 hafta boyunca Ubisoft ekibi de bir sürü oyun dağıtmıştı bildiğiniz üzere. Epic Games zaten her hafta en az 1 yeni oyun veriyordu. Şu an, her gün bir başka oyun dağıtılıyor Epic Games’te. Peki, oyun dağıtan tek platform Epic Games, Ubisoft, Steam gibi yerler mi? Elbette değil. Bu haberimize konuk olan GOG ekibi bizlere bedava olarak Brigador Up-Armored Deluxe dağıtıyor. Hemen aşağıda da, Brigador Up-Armored Deluxe için yayımlanmış olan fragmanı bulabilirsiniz.

Bedava Brigador Up-Armored Deluxe için ne yapmak gerekiyor?

Öncelikle, bir GOG hesabınızın olması gerekiyor. Bu varsa, sıradaki adıma geçebilir ve Brigador Up-Armored Deluxe alabiliriz demektir. Şimdi, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz internet sayfasına girin. Go to giveaway tuşuna bastıktan sonra biraz aşağı inin. Yes, and claim the game yazılı butona tıklayıp oyunu hesabınıza ekleyin. Gerisi size kalmış. Artık oyun sizindir.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.