Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Yeni God of War oyunu için 2 farklı yerden çıkış tarihi geldi

Yeni God of War oyunu için 2 farklı yerden çıkış tarihi geldi

Mantıklı bir tarih gibi görünüyor.

Gamescom.gr isimli, muhtemelen bir perakendeci olduğunu düşündüğümüz bir internet sitesi, yeni God of War oyunu için bir çıkış tarihi verdi. Bu olay ardından bir de başka bir perakendeci aynı çıkış tarihi ile karşımıza çıktı. Bu iki farklı kaynağa göre PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için yeni God of War oyunu, 23 Mayıs 2018 tarihinde çıkacak. Orijinal olarak Sony, bu oyunun 2018 senesinin ilk yarısında çıkacağını belirtmişti, bu yüzden Gamescom.gr tarafından verilen tarih, Sony tarafından verilen tarih ile uyuşuyor. Ayrıca, internette gördüğümüz rastgele bir perakendeciye niye güveneceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Hemen söyleyelim: PlayStation 4 için Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyununun çıkış tarihini ilk olarak Gamescom.gr vermişti.

Yeni God of War oyunu için 2 farklı yerden çıkış tarihi geldi

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın