Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 29.10.2018

Bandai Namco ekibi, God Eater 3 için resmi olarak çıkış tarihini paylaştı. Bu God Eater 3 çıkış tarihi duyurusunun şerefine bir de oyun için fragman yayımlandı. Hemen aşağıda sizlerle birlikte paylaşmış olduğumuz God Eater 3 fragmanı, aynı zamanda oyun dünyası içerisindeki hikayelerle ilgili bilgiler de içeriyor. God Eater 3 hikayesinden ve çıkış tarihinden bahsetmeye başlamadan önce, dilerseniz sizi God Eater 3 çıkış tarihi için yayımlanan fragman ile baş başa bırakalım.

God Eater 3 8 Şubat 2019 tarihinde oyuncularla buluşacak

Bandai Namco ekibinin God Eater 3 çıkış tarihi bilgilerini paylaşmış olduğunu zaten belirtmiştik haberimizde daha önceden. Verilen bilgilere göre God Eater 3, 8 Şubat 2019 tarihinde oyuncuların beğenisine çıkacak. God Eater 3 için heyecanlandıran özelliklerden bir tanesi de, 8 kişiye kadar oyuncu desteği verebiliyor olması. Yani, 1 elin nesi var, 2 elin sesi var diyerek bir araya gelen 8 kişilik ekip, ile en güçlü Aragami'den sonsuza kadar kurtulmaya çalışabilirsiniz.

God Eater 3 içerisinde bizleri bekleyen hikayeden de bahsetmekte fayda var. Aragami isimli varlıklar tarafından ele geçirilmiş bir dünyayı hayal edin. Bu varlıkların hayattaki tek amacı yok etmek. God Arc kullanma yeteneği verilmiş gelişmiş God Eater askerleri ise, insanlığın son umudu olmuş durumda. İnsanlar tarafından yapılmış olan ve bu Aragami isimli yaratıkların en büyük düşmanları olan biyolojik silahlar ise, bu askerlerin elindeki tek güç.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.