Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 19.08.2020

Tüm Maceracılara birçok ödül kazandıran etkinlikler, Black Desert evreninde yenileriyle devam ediyor. Tüm dünyadaki Maceracıların birlikte rekabet edeceği ve uzun zamandır beklenen Gizli Görevlere Meydan Oku görev serisi ile oyuncular yeni sırlara ışık tutarken birçok ödül kazanacak!

Pearl Abyss, Black Desert Türkiye MENA'da uzun süredir beklenen Gizli Görevlere Meydan Oku görev serisinin geri döndüğünü duyurdu. Maceracılar, bu hafta oyunda yer alan diğer etkinliklere katılırken saklı gizemleri ortaya çıkararak ödüller kazanabilecekler.

Gizli Görevlere Meydan Oku görev serisi, yalnızca Black Desert evreninde bulunan ve oyunculara eşsiz bir deneyim sunan özel bir etkinliktir. 2 Eylül tarihine kadar, dünyanın dört bir yanından Maceracılar bu özel etkinliğe birlikte katılarak Domongatt ailesi ile genç Jordine'nin hikayesi arkasındaki gizemleri ortaya çıkarabilecekler. Tüm gizemleri, aynı görevleri yapan diğer oyunculardan önce bulanlar büyük bir ödülle ödüllendirilecek ve tüm katılımcılar bu global güce katıldıkları için ödüller alacak.

Etkinliklere Katıl, Black Desert Evreninde Kalıcı Ol

Terrmina Küpe etkinliği de yüksek dereceli küpeleri elde etme şansı sunmak için bu hafta da devam ediyor. 24 Ağustos tarihine kadar Maceracılar oyun sürelerine göre özel eşyalar alırken görevleri tamamlayarak Terrmina Küpeleri elde edecekler. Bu küpeleri başarıyla yükseltenler, 2 Eylül tarihine kadar bir PEN (V) Capotia Küpesi kazanacak.

Uzun zamandır beklenen Hashashin sınıfı, Black Desert dünyasına geliyor! Black Desert Türkiye& MENA ve Black Desert Mobile’da, Eylül ayının ilk haftasında oyuncular yeni sınıfla buluşacak. Hashashin, resmi olarak ilk çıkışını yapmadan önce 26 Ağustos tarihinden itibaren bir ön kayıt etkinliği ile Maceracılar tarafından deneyimlenebilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Türkiye&MENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.