Gigantic, Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirdi

Gigantic, Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirdi

Ücretsiz stratejik kahraman nişancısı, çeşitli kahramanları, görsel olarak çarpıcı yaratıkları ve devasa Muhafızları birleştiriyor.

Bugün Perfect World Entertainment ve Motiga Inc. Gigantic‘in Steam, Arc, Xbox One ve Windows 10 platformlarında resmi lansmanını duyurdu. Ücretsiz stratejik kahraman nişancısı, çeşitli kahramanları, görsel olarak çarpıcı yaratıkları ve devasa Muhafızları birleştiriyor. Gigantic, Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirdi!

Gigantic, Steam üzerinden çıkışını gerçekleştirdi

Rekabetçi oyunculara uygun, müthiş bir şekilde tasarlanmış, kaotik ve renkli Gigantic, Devasa Muhafızları olan 5 kişilik takımları, çeşitli haritalarda stratejik çarpışmalara sokuyor. Oyun, şiddetli çarpışmayı ve hızlı takım çalışmasını birleştiriyor çünkü rakip Muhafızı yenmek için oyuncuların birlikte çalışıp büyü, tüfek ve kılıçlarla durmaksızın savaşmaları gerekiyor. Motiga Genel Müdürü Chris Chung, “Oyuncuları Gigantic‘in hızlı ve renkli dünyasıyla tanıştırmaktan ötürü heyecanlıyız” dedi. “Ekibimiz benzersiz bir deneyim geliştirmek için inanılmaz bir gayretle çalıştı. Bize ve oyunun geliştirilmesi boyunca bize tutkuyla yardım eden, sürekli artan sayıdaki oyunculara katılın.”

Oyuna giriş yapan Steam oyuncuları, jetpack pilotu Beckett’in özel Taş Kalıntılar kostümünü alacaklar. Buna ek olarak, Arc’a giriş yapmak, oyunculara sinsi suikastçı Tripp’in Şimşek kostümünü kazandırırken Xbox One ve Windows 10 oyuncuları, dönen kılıç fırtınası Seri Tyto’nun Talaş kostümünü alacaklar. Steam’e özel Taş Kalıntılar kostumü: http://store.steampowered.com/app/327690/Gigantic/. Gigantic‘in lansmanı metin sohbeti ve aksiyon dolu, kılıç kuşanan kahraman Ramsay ile geliyor. O, oyunun 19. Kahramanı, cidden ölümcül bir kılıç savuran, kurnaz bir ağır top. Oyunun orijinal listesine katılacak birçok karakterin en yenisi. Lansmanı takiben her ay için yeni bir kahraman planlandı.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın