Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-5-milyon-satis-rakami/

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands için PvP modu duyuruldu

Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands oyuncuları, Bolivya topraklarına geri dönmeye hazır olun!


Ubisoft ekibinin en yeni oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, oldukça büyük beklentilerle çıksa da, oyuncular çok çabuk sıkılmıştı bu oyundan. Eşli oyuncu modu aracılığı ile arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz bu oyun, rekabetçi bir moda sahipti değildi fakat Ubisoft daha önce açıklamıştı; oyuna gelecek PvP modu ileri bir tarihte karşımıza çıkacaktı. İşte o PvP modu sonunda karşımıza çıktı. Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands için PvP modu duyuruldu.

Ghost Recon Wildlands

Ghost War isimli bu mod ile 4’e 4 bir oyun oynayabileceğiz. Bu mod içerisinde birçok karakter sınıfı bulunuyor ve oyuncular, bu sınıflardan bir tanesini seçerek başlıyor oyuna. Scout, Sniper, Tank gibi sınıflara ev sahipliği yapacak bu mod, oyuncuların her karakter, her sınıf ile farklı strateji yapmasını planlıyor. Çünkü her sınıfın farklı avantajları ve dezavantajları bulunuyor. Ayrıca Ubisoft, oyuna gelecek bu PvP modu ile helikopter kullanımının da iyileştirileceğini belirtti. Tabii araçlar bu PvP modunda kullanılacak mı, biz pek sanmıyoruz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör