Gelecek hafta vizyona girecek filmler (29 Nisan- 5 Mayıs)

Gelecek hafta vizyona girecek filmler (29 Nisan- 5 Mayıs)

3 Mayıs 2013 tarihinde vizyona hangi filmler giriyor bir bakalım.

1) Iron Man 3

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tony Stark (Robert Downey Jr.), milyarder bir iş adamı, kahraman ve bir mucittir. Bu sefer daha güçlü bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Stark, zorlu bir mücadeleye giriyor. Fakat en yakınlarını korumak için sadece zeka ve cesarete değil, içgüdülerine de ihtiyacı var.

2) Bir Hikayem Var

Mert’in (Kadir Doğulu) bir hayali vardır; kendi filmini çekmek. İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay (Bülent Çolak) ve Aras (Emre Sungur) ile yola koyulurlar. Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur. Çıktıkları bu yolda işler planladıkları gibi gitmeyince kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

3) Bir Gevrek, bir Boyoz, iki de Kumru

Pek çok farklı hikayenin bir gövdede buluşmasını anlatan filmin başta İzmirliler olmak üzere herkesi çok etkileyeceği kesin.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

4) Rust & Bone (De Rouille et D’os)

Katil balina eğitmeni olan Stephanie ile 5 yaşındaki oğlunu kaybettikten sonra kimsesiz, evsiz ve parasız kalan Ali’nin yolları bir gece kulübünde çıkan kavga sonrası tesadüfen kesişir. Aslında tamamen ayrı dünyaların insanı olan Stephanie ve Ali’ye kader bir oyun daha oynar. Ulaşılmaz gibi görünen Stephanie akvaryumdaki bir kaza sonucu kötürüm kalır ve Ali ömrünün geri kalanını Stephanie’nin mutlu olmasına adar.

5) Eski Dostlar (Stand Up Guys)

Eski bir suç ortağını ihbar etmemek için hapse giren ve 28 yıl yatan Val, bu uzun cezadan sonra nihayet çıkar. Hapishanenin kapısında kendisini en iyi arkadaşı Doc beklemektedir. Beraber ekibin diğer üyesi olan Hirsch ile buluşurlar. Sıkı dostlukları hiç eskimemiştir; kazanılan ve kaybedilen özgürlükler, sadakat ve ihanetleri, eski parlak günlerin şatafatı… Hepsi bir bir geride kalmıştır. Fakat içlerinden biri çok tehlikeli bir sırrı da taşımaktadır. Eski bir patron tarafından oldukça zor bir seçimde bırakılmıştır ve çözüm bulmak için zamanı gitgide azalmaktadır. Eski ekip yeniden bir araya toplanmışken, bu işi çözmek için son bir kez daha belaya bulaşacaklardır.

6) Zoraki İkili (De l’autre côté du périph)

Birbirlerine tamamen zıt karakterler olan iki dedektifin komik maceralarını anlatan filmde Omar Sy, varoş mahallelerde görev alan Osman adında bir polisi canlandırıyor. Osman peşinde olduğu bir kumar çetesini yakalamak için bir takım dalaverelerle kendini suç departmanının şefi olmak üzere olan seçkin bir polis François’nın ortağı yapar. Tek amacı suya sabuna dokunmadan üstlerine doğru imajı vermek olan François’nın şimdi terfisi konusunda önünde tek bir engel vardır: burnunu her şeye sokan Osman. Küçük bir çetenin peşinde olduğunu zanneden bu uyumsuz ikili istemeden de olsa zamanla kendilerini ülkenin en büyük suç ağını çökertmek için giriştikleri bir maceranın ortasında bulacaktır.

7) Promocion Fantasma

Hayaletleri görmek ve onlarla konuşabilmek gibi özel yeteneklere sahip bir öğretmenin bir grup hayalete, liseden mezun olabilmeleri için yardım etmesini konu alan komedi filmi.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.