Gelecek hafta gösterime girecek filmler ( 8 – 14 Nisan )

Gelecek hafta gösterime girecek filmler ( 8 – 14 Nisan )

Birbirinden güzel filmler bu hafta vizyona giriyor... ( 8 - 14 Nisan )

Heyecanla beklenen bir çok film bu hafta vizyona giriyor. Gelin şöyle ne var ne yok bir inceleyelim;

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1) Oblivion

Baş rollünde Tom Cruise’un bulunduğu bu muhteşem bilim-kurgu filmi genel olarak Askeri bir yönetimin eseri olan bir grup, güvendikleri ve askeri konuda deneyimli olan Jack isimli bir askeri  “Dünya” isimli gezegene insanların yok olmasından önce bu gezegende nasıl yaşadıklarını tespit etmek için keşif görevine yollarlar ve  görev sırasında Jack’in karşına çıkan sürprizler anlatılmıştır.

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

2) Korkunç Bir Film 5

İnsanları serinin ilk filminden beri kahkaha tufanı içerisinde bırakan Korkunç Bir Film serisinin yeni filmi bu hafta vizyona giriyor. Serinin 5.filmi Para-normal aktivite ve siyah giyen kadın gibi birçok filmin parodisi formunda. Konu: Bazı anormal aktivitelerin olduğunu fark eden aile, güvenlik kameraları ile korunabileceğini düşünse de böyle olmadığını fark etmesi uzun sürmez.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

 

3) Gazeteci Çocuk

Baş rollerinde Nicole Kidman ve Zac Efron’nun olduğu gerilim filmi  bir muhabirin kardeşiyle birlikte idam sırasını bekleyen bir mahkumun adını temize çıkarma arayışlarını anlatmaktadır.

4) Atatürk’ün Fedaisi Topal Osman

-Topal Osman kimdir?

-1883’te Giresun’da doğan Topal Osman, lakabını Balkan Savaşı’nda sakat kalan bacağı yüzünden aldı. I. Dünya Savaşı’nda Kafkas Cephesi’nde görev alan; İzmir’in Yunanlar tarafından işgal edilmesinin ardından Karadeniz bölgesindeki Rum çetelere karşı mücadeleye başlayan Topal Osman, Mustafa Kemal tarafından 1920’de Muhafız Alayı komutanlığına getirildi. TBMM’de II. Grup olarak bilinen muhalefet grubunun önderlerinden Trabzon milletvekili Ali Şükrü Bey’i Mustafa Kemal’e karşı sert muhalefet izlediği gerekçesiyle 27 Mart 1923’te öldürdü. Güvenlik kuvvetlerine teslim olmayan ve Ankara’daki evinde girdiği çatışmada yaralı ele geçirilen Topal Osman, 1923’te öldü.

5) Crood’lar

Eğlenceli bir animasyon filmi olan Crood’lar; ilk ailenin tarih öncesi ve komik maceralarını anlatıyor. Büyüleyici güzellikte bir tabiatta seyahat eden Crood’lar, fantastik yaratıkların da bulunduğu inanılmaz bir dünya keşfederler ve dünyaya dair tüm fikirleri değişir.

 

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.