Canlı LeadergamerTV Sea of Thieves oynuyoruz

Gears of War geliştiricileri Microsoft için yepyeni bir seri üzerinde çalışıyor

Gears of War geliştiricileri Microsoft için yepyeni bir seri üzerinde çalışıyor

Yeni bir Gears of War oyunu belki göremeyeceğiz ama yepyeni bir seri ile karşılaşacağız.

Oyuncuların karşısına Gears of War 4, Gears of War: Ultimate Edition, Microsoft Flight ve Relic Rescue isimli video oyunları ile çıkmış olan The Coalition, yapılan yeni resmi açıklamalara göre yepyeni bir seri üzerinde çalışıyor. Verilen bilgilere göre The Coalition, bu proje içerisinde tek başına değil. The Coalition ile Storylab Productions birlikte çalışıyor. Bahsettiğimiz bu yeni serinin ne olduğu hakkında da en ufak bir bilgi verilmiyor. Elimizdeki tek bilgi, sizlerin de hemen aşağıdan görebileceği 1 adet görsel.

Gears of War geliştiricileri Microsoft için yepyeni bir seri üzerinde çalışıyor

Gears of War hakkında da en son, “13 Haziran ile 15 Haziran tarihleri arası gerçekleşen E3 2017‘de pek çok firma yer almıştı, biz de heyecanla konferansları izlemiştik. Microsoft da bu firmalardan bir tanesiydi. E3 2017 sonrası Microsoft Genel Menajeri ve aynı zamanda Xbox için Oyun Pazarlama Sorumlusu Aaron Greenberg ile yapılan bir röportajda Aaron Greenberg, Xbox One için AAA oyunlarının eksikliği hakkındaki iddialara cevap verdi. Aaron Greenberg, oyunculardan aldıkları geri bildirimlerde gördükleri üzere Xbox One için oyuncularda coşku uyandıracak AAA oyunların eksikliği fikrine katılmadığını belirtti.” demiştik.

Aaron Greenberg bu konuda, “Kaliteli ve çok sayıda AAA oyunu gösterdiğimizi düşündük. Bu zor bir iş, çünkü çok fazla AAA oyun gösterirseniz insanlar,  ‘Senin bize gösterdiklerin çok etkileyici şeylerdi, biz daha fazla zenginlik ve çeşitli içerikler görmek isteriz.’ diyorlar. Biz sadece her şeyi gösterdik. Göstermiş olduğumuz her oyun, şu an ile E3 2018 arası bir zamanda çıkacak olan oyunların arasında yer alıyor. İşte ilk parti malzemelerimiz: Forza çıkacak, Sea of Thieves, Super Lucky’s Tale, State of Decay 2 çıkacak, bunların hepsini E3 2018‘den önce göreceğiz. Biz, gelecek yıl oynayabileceğiniz ve etkileyici oyunları size gösterdik, hatta bunların arasında Assassin’s Creed de var. Çıkacak olan daha pek çok çeşit bağımsız oyun da bunlara dahil, Cuphead gibi. Bu da bir ayrıcalık.” demişti.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın