Türkiye

Gaming İstanbul 2018 etkinliğine katılacak firmalar ve daha fazlası açıklandı

Gaming İstanbul 2018 etkinliğine katılacak firmalar ve daha fazlası açıklandı

Sony Türkiye, Microsoft ve çok daha fazlası geliyor.

Gaming İstanbul, üçüncü senesinde de oyun severleri sürprizlerle karşılıyor. Geçen sene Blizzard Entertainment ekibinin Overwatch isimli oyununun etkinliğe getirilmesi, PlayStation VR cihazının Türkiye çıkışı, Star Wars: Force Arena turnuvaları, For Honor oyununun piyasaya çıkmadan önceki son oynanış etkinliği, Tencent ekibinin dünyadaki ilk Strike of Kings (Arena of Valor) tanıtımı gibi sayısız etkinlik Gaming İstanbul etkinliğinde ziyaretçilerle buluşmuştu. Gaming İstanbul 2018 etkinliğinde ise bizi neler beklediği konusundaki haberler de yavaş yavaş gelmeye başladı.

Gaming İstanbul 2018 etkinliğine katılacak firmalar ve daha fazlası açıklandı

Kabına Sığamayan Gaming İstanbul 2018

GL Events ekibi, Gaming İstanbul 2018 alanını %30 büyüttü ve profesyonellere özel B2B alanını yeni bir kata taşıdı. Bu sene AAA oyun geliştiricilerinin ve tasarımcılarının katılacağı Gaming İstanbul 2018 Geliştirici Konferansı da bu alanda gerçekleşecek.

Katılımcı firmalar Sony Türkiye, Microsoft, Redbull, Monster Energy, Vestel, ByNoGame, Param, Game Satış, Seti Medya, Oyungezer, Papara, Ewaapro, Proud Dinasours, Zocco’s, QP bilişim, OverGame, Zeren’s Universe, Appodeal, Admost, TCA, Portable Marketing ve Rising Tech, Gaming İstanbul 2018 Ziyaretçi Alanında yerlerini alıyor. Turnuvalar, oyunlar ve sürpriz hediyelerin yanı sıra Sony Türkiye’den kaçırmak istemeyeceğiniz bir sürpriz geliyor!

AAA Yapıtlar Geliyor

Bu sene GIST 2018 etkinliğinde, dünyanın konuştuğu AAA oyunları yayınlayan bazı firmaların Türkiye’de ilk defa kendi stantlarıyla yer alacağını duyduk ama GIST/GL Events ekibi bu konuda henüz bir açıklama yapamayacaklarını söyledi. Blizzard Entertainment ve NVIDIA ekibinin de büyük bir sürprizi olacağını söyleyebiliriz.

1 Şubat 2018 ile 4 Şubat 2018 tarihleri arasında Harbiye İstanbul Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Gaming İstanbul 2018’de Fransa, Çin, İran gibi ülkelerin de pavyonları olacak. 10.000 TL ödüllü uluslararası GIST 2018 Cosplay Yarışması bu yıl da devam ediyor. En iyi cosplay çalışmasını yapan seçecek jüri üyeleri dünyaca ünlü cosplay sanatçıları Mellu, Aoki ve Narga.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın