Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 31.03.2017

Yazardan not: Gamer Deals, bizlerin de içerisinde bulunduğu, bir şirket ağı olan Gamer Media'ya aittir. Gamer Deals'ın kuruluş amacı, oyunculara en ucuz oyunları, her hafta Cumartesi günü düzenli olarak, Gamer Deals ve Leadergamer siteleri üzerinden sunmaktır.

İnternet aleminde oyun indirimlerini takip etmek zor olabiliyor. Bu yüzden, oyuncuların tercih ettiği birçok dijital oyun platformu indirim yaptığı zaman kaçırabiliyorsunuz. Tam da bu sebepten ötürü, artık sizlere haftanın oyun indirimleri yazımızı sunacağız.

Böylece Voidu, Playstore, Aral, Xbox, PlayStation, Origin, Uplay ve Steam gibi platformlarda gerçekleşen indirimleri, rahatlıkla takip edebileceksiniz. Tabii yazımızda yer vereceğimiz dijital platformlar bu kadarı ile sınırlı kalmayacak. Sizler için birçok farklı yeri de araştıracağız ve Türk oyuncuların, Türkiye sınırları içerisinde bulunurken rahatlıkla oyun alabileceği yerlerden, indirimleri sunacağız. Dilerseniz hemen başlayalım!

Haftanın Oyun İndirimleri (27 Mart 2017 - 2 Nisan 2017)

Oyun İndirimleri - Playstore

Biz bu satırları yazarken, Playstore üzerinde tam 46 oyunda indirim var. Bu oyunlar arasında popüler ve büyük AAA oyunlar da bulunuyor. Eğer bu hafta içerisinde kaliteli, yüksek bütçeli ve popüler oyunlardan bazılarına sahip olmak istiyorsanız, Playstore oyun indirimlerini kaçırmak istemeyebilirsiniz.

Playstore indirimlerinin tamamı için tıklayınız.

Oyun İndirimleri - Voidu

Playstore gibi Voidu üzerinde de popüler oyunlarda indirimler bulunuyor. Bu indirimler sırasında Voidu ile Playstore arasında kalmanız için hiçbir sebep olmayacak çünkü iki site üzerinde de farklı oyunlarda indirim var. Bir sitede bulamadığınız oyunu, diğer sitede rahatlıkla bulabileceksiniz.

Voidu indirimlerinin tamamı için tıklayınız.

8e077eb3-c209-4245-bba6-efee36165949

Oyun İndirimleri - Aral

Voidu ve Playstore sadece PC oyunları satarken, indirimler de doğal olarak PC platformu için yapılıyor. Fakat Aral üzerinde farklı konsollar üzerinde de indirimli oyunlar bulabilmek mümkün. Özellikle hala şimdiki nesil konsollara sahipseniz, Aral'da gerçekleşen oyun indirimlerini düşünmek isteyebilirsiniz.

Aral indirimlerinin tamamı için tıklayınız.

Oyun İndirimleri - Microsoft

Eğer oyunlarınızı Windows 10, Xbox One veya Xbox 360 üzerinde oynuyorsanız, Microsoft indirimleri çok ilginizi çekebilir. Özellikle Xbox Play Anywhere sayesinde, indirimli fiyata satın alacağınız oyunu, Xbox One ve Windows 10 cihazlarınızda da kullanabilirsiniz. Tek bir taşla, iki kuş vurmuş olacaksınız böylece.

Microsoft indirimlerinin tamamı için tıklayınız. 

unch4

Oyun İndirimleri - Sony

Windows 10 ve Xbox konsolları yerine, PlayStation konsollarını tercih ediyorsanız, Sony indirimleri çok işinize yarayabilir çünkü PlayStation 4 konsolu için oldukça önemli indirimler yürütülüyor şu an. Özellikle PlayStation Store'un 10. yılı sayesinde, başarılı yapıtlara rastlayabiliyoruz indirim sırasında.

Sony indirimlerinin tamamı için tıklayınız.

Oyun İndirimleri - Steam 

PC oyuncularının favori platformu olan Steam de bir indirim düzenliyor bu hafta. Steam indirimleri tabii ki her zamanki gibi dev boyutlarda şu an. Öyle ki, bu satırları yazdığımız şu anlarda, Steam üzerinde bulunan tam 3013 oyun indirimde. Tabii bu indirimlere lansman indirimleri de dahil. Unutmamak lazım.

Steam indirimlerinin tamamı için tıklayınız. 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yeni duyurusu yapılmış olan Destiny 2 hakkında da sizlere aktardığımız Destiny 2 çıkış tarihi, fiyatı, PC detayları, duyuru videosu ve daha fazlası yazımıza da göz atmayı sakın unutmayın. Oldukça işe yarar bilgiler var oyun hakkında.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.