Avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 15.04.2017

Yazardan not: Gamer Deals, bizlerin de içerisinde bulunduğu, bir şirket ağı olan Gamer Media'ya aittir. Gamer Deals'ın kuruluş amacı, oyunculara en ucuz oyunları, her hafta Cumartesi günü düzenli olarak, Gamer Deals ve Leadergamer siteleri üzerinden sunmaktır.

İnternet aleminde oyun indirimlerini takip etmek zor olabiliyor. Bu yüzden, oyuncuların tercih ettiği birçok dijital oyun platformu indirim yaptığı zaman kaçırabiliyorsunuz. Tam da bu sebepten ötürü, artık sizlere haftanın oyun indirimleri yazımızı sunacağız. Böylece Voidu, Playstore, Aral, Xbox, PlayStation ve Steam gibi platformlarda gerçekleşen indirimleri, rahatlıkla takip edebileceksiniz. Tabii yazımızda yer vereceğimiz dijital platformlar bu kadarı ile sınırlı kalmayacak. Sizler için birçok farklı yeri de araştıracağız ve Türk oyuncuların, Türkiye sınırları içerisinde bulunurken rahatlıkla oyun alabileceği yerlerden, indirimleri sunacağız. Dilerseniz hemen başlayalım!

Gamer Deals: Fallout 4, FIFA 17, Forza Horizon 3 ve daha fazlası

Voidu İndirimleri

Voidu üzerinde şu an oldukça önemli bir hafta sonu indirimi sürüyor. Fallout 4, The Elder Scrolls V: Skyrim, DOOM ve The Crew gibi oyunları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Tüm Voidu indirimleri için buraya tıklayınız.

Playstore İndirimleri

Playstore üzerinde de şu an oldukça önemli bir hafta sonu indirimi sürüyor. Dark Souls III, Metal Gear Solid: The Definitive Experience ve Tom Clancy's The Division gibi oyunları çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Tüm Playstore indirimleri için buraya tıklayınız.

Resident-Evil-7

Aral İndirimleri

Aral üzerinde şu an birçok farklı kampanya var. Bunlardan en önemlisi ise bahar kampanyası. Bu kampanya dahilinde birçok oyun, %45'e varan indirimlere sahip oluyor. Ayrıca site üzerindeki oyunların genelinde de %70'e varan bir indirim bulunuyor.

Tüm Aral indirimleri için tıklayınız.

Xbox İndirimleri

Xbox One ve Windows 10 bilgisayar sahiplerini oldukça güzel bir hafta bekliyor çünkü Microsoft gerçekten güzel bir bahar indirimine imza atmış durumda. Bu indirim dahilinde birçok popüler oyunu bulabilirsiniz.

Tüm Xbox indirimleri için tıklayınız.

ARKScorchedEarthBanner

PlayStation İndirimleri

Xbox gibi PlayStation cephesinde de bir bahar indirimi sürdürülüyor. Bu indirim boyunca 400'den fazla oyun indirimde kalacak. Bu yüzden bu fırsatı değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Tüm PlayStation indirimleri için tıklayınız.

Steam İndirimleri

Yine serimizin en geniş indirimlerini Steam gerçekleştiriyor. Birçok başarılı yapıt şu an Steam genelinde indirimde ve bu sayede, çok az paraya, kaliteli oyunlara sahip olabilirsiniz.

Tüm Steam indirimleri için tıklayınız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.