Game of Thrones için 4 adet yan ürün yapım aşamasında

Game of Thrones için 4 adet yan ürün yapım aşamasında

George RR Martin gibi önemli isimler de bu işin içinde.

Bir hayran için en acıklı olaylardan biri de, hayranı olduğu dizinin sonuna gelmiş olduğunu bilmek olsa gerek. Bütün bölümleri tekrar ve tekrar izlemiş bir hayranın, yeni bölümler için o hafta aralarını sabırsızlıkla bekleyişini gözünüzün önüne getirin. Sonra bir anda bu heyecanlı bekleyişi tamamen elinden alın. Hayranı olduğu dizinin sonuna gelmiş olduğunu bilmenin onu ne kadar üzeceğini hayal edebildiniz mi? Eğer edemediyseniz, çevrenizdeki Game of Thrones hayranlarını gözlemleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Game of Thrones

Maalesef ki Game of Thrones dizisi de, bu biten dizilerden bir tanesi. Böylesi büyük bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin her bölümünde yaşadığımız heyecanın artık son bulacağını bilmek, bizim de içten içe canımızı yakıyor. 6 yıldır insanları ekrana kitleyen dizi, 2018‘de son bölümünü yayımlamaya hazırlanıyor. Dizinin hayranları olarak birçoğumuz için bu durumu kabullenmek gerçekten çok zor. Fakat ne yazık ki her güzel şeyin bir sonu var ve istesek de istemesek de bu son artık kaçınılmaz.

Haberimiz tamamen böylesi bir kötü haberden ibaret değil elbette. Kaçınılmaz sonu tekrar hatırlattığımıza göre, sırada sevindirme vakti var. Dizinin üreticileri ve yönetmenleri, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmama kararı aldı. HBO, Game of Thrones için 4 adet yan ürün üretmeye başladı bile. Yani, artık üzülmeyi bırakıp sevinebiliriz demek oluyor bu da.

Şu anda, HBO‘nun Kong: Skull Island ile bilinen Max Borenstein, La Confidential ile tanınan Brian Helgeland, Kingsman: The Secret Service‘ten Jane Goldman, West World‘ün Carly Wray‘i ve Song of Ice and Fire kitabının yazarı George RR Martin ile birlikte çalıştığına dair raporlar bulunuyor. Fakat, ne yazık ki projelerin zaman çizelgesi hakkında herhangi bir bilgi verilmedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

CNN Media tarafından bildirilen raporlarda bulunan, “Bu projeler için düzenlenmiş bir zaman tablosu yok.” kısmı, yan ürünler için henüz belirli bir zaman çizelgesinin bulunmadığını söylüyor. Yapılan raporda, “Yazarlar için ne kadar zaman gerekiyorsa o kadar zamanımızı harcayacağız ve bütün yapımlarımızda olduğu gibi, senaryolar geldiğinde değerlendirmemizi yapacağız.” şeklinde önemli bir bilgi de bulunuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.