Frontier Developments yeni oyununu duyurdu: Jurassic World Evolution

Frontier Developments yeni oyununu duyurdu: Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution ile resmi lisanslı Jurassic World evrenine adım atacağız.

Elite serisi ve Planet Coaster oyununun geliştirici ekibi olan Frontier Developments, 2018 senesi içerisinde piyasaya yeni bir oyun süreceklerini belirtmişlerdi. Doğal olarak da birçok oyuncu heyecanlanmıştı çünkü geliştirici ekibin iki aktif oyunundan bir tanesi olan Elite Dangerous, uzay simülasyonu türü arasında önde gelen oyunlardan bir tanesi. Planet Coaster ise tema parkı yönetimi tipi oyunlar arasında şu an 1 numara. Durum böyle olunca zaten yeni oyun için heyecanlanmamak mümkün değil. Her neyse, Frontier Developments ekibi bu yeni oyununu Gamescom 2017 sırasında duyurdu. Bu oyun, 2018 senesinin yaz aylarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Peki, oyun ne mi? Jurassic World Evolution.

Frontier Developments yeni oyununu duyurdu: Jurassic World Evolution

Universal Pictures, Universal Brand Development ve Frontier Developments ekiplerinin iş birliği ile piyasaya sürülecek olan bu oyun, resmi Jurassic World lisansına sahip. Bu oyun ile oyuncular, resmi Jurassic World evrenine adım atacak ve hayallerindeki Jurassic World parkını kurabilecekler. Yani evet, Jurassic World Evolution ile Planet Coaster birbirine çok benzeyen iki oyun olacak gibi görünüyor şimdiden. Fakat elimizde net bir oynanış videosu olmadığı için, şimdiden böyle güçlü bir cümle kurmak da oldukça güç.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın