Friday the 13th: The Game için yeni bir fragman yayımlandı

Friday the 13th: The Game için yeni bir fragman yayımlandı

Dehşet verici bir fragman daha karşımızda.

Bağımsız bir geliştirici ekip olan Gun Media, çalışma halinde oldukları, hayatta kalma-korku oyunu olan Friday the 13th: The Game için bir sürü fragman yayımlamıştıÜnlü film serisi olan Friday The 13th’nin yapılacak oyunu için, hayranlar çok sevinçli ve heyecanlı idi. Hatta bir Kickstarter projesi olan yapımın 1 milyon doların üstünde para topladığı da gelen bilgiler arasındaydı ancak yapımcı ekipten gelen ertelenme haberi ile oyuncuları ne kadar üzse de, kısa bir süre sonra yayımladıkları fragman ile tekrardan bizlere su serpmişti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Friday the 13th: The Game için yeni bir fragman yayımlandı

Şu sıralarda yapılan PAX East 2017 etkinliğinde, geliştirici ekip, oyun ile ilgili yeni bir fragman yayımladı. Bu fragmanda, oyunda bulunan yeni mekanları, karakterleri ve elbette yeni öldürme şekillerini bizlere gösterdi. O kadar çok çeşitli ölüm sahnesi gösterildi ki fragman da, hepsinin oyunda yer alacağını bilmek çok sevindirici. Yakın bir sürede bu kadar vahşet ve acımasızca öldürme şekillerini bir oyunda görmemiştik. Eminim hayranlar bu fragmanı görünce çok sevinmiştir. Çünkü bu kadar çok vahşeti ve kanı bir oyunda görmek pek kolay kolay olmuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Açıkçası bu tarz oyunları görmek, bizleri ve oyuncuları çok sevindirdiği için, daha bu tarz gelecek olan yapımları iple çekiyoruz diyebiliriz. Jason Voorhees’i bir oyunda görmek mükemmel olacaktır diyebiliriz. Özlemiştik onu gerçektenFriday the 13th: The Game, PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2017 ilkbaharında bizlerle olacak. Yeni çıkan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Sizin fragman ve oyun hakkında görüşleriniz nedir?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.