FPS tipi yeni The Walking Dead oyunu ertelendi

FPS tipi yeni The Walking Dead oyunu ertelendi

Böylece, yeni The Walking Dead oyunu 2. kez ertelenmiş oldu.

Starbreeze ve Overkill ekipleri iş birliğinde geliştirilen, FPS tipi yeni The Walking Dead oyunu, ne yazık ki ertelendi. Geliştirici ve yayıncı ekipten alınan bilgilere, bahsettiğimiz bu oyun, 2018 senesinin ilk çeyreğinde piyasada olacak. Yani oyunun çıkışını, 1 Ocak 2018 ile 31 Mart 2018 tarihleri arasında göreceğiz. Tabii başka bir ertelenme daha yaşanmazsa. Tüm bunlara rağmen, geliştirici ekip, 10 Mayıs 2017 tarihinde bir video/makale yayımlayacak. Yayımlanan bu içerik ile birlikte, oyunun geliştirilme süreci hakkında yeni bilgilere sahip olacağız. Belki biraz da işin mutfak kısmına tanık olacağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FPS tipi, yeni The Walking Dead oyunu, ertelendi

Daha önce bir kez daha ertelenerek, çıkış tarihi 2017 senesinin ilk çeyreğine çekilen bu oyun, şimdi ikinci ertelenmesini aldı. Orijinal olarak da 2016 senesinde karşımıza çıkması gerekiyordu bu yapıtın. Geliştirici ekibin ve yayıncı şirketin bağımsız olduğunu göz önünde bulundurursak, bu tür ertelenmelere biraz normal diyebiliriz. Sonuçta, Ubisoft ekibinin bir oyunu 3 kez ertelemesi ile, bu oyunun 3 kez ertelenmesi, eşit olamaz. Değil mi?

Starbreeze şirketinin CEO koltuğunda oturan Bo Andersson Klint, “Starbreeze Studios ve Skybound Interactive arasında olan yeni partnerlik, milyonlarca takipçimize, heyecan dolu bir şeyler sunacak. Biz, iki bağımsız şirket olarak güçlerimizi birleştiriyoruz ve ortaya en iyi hayatta kalma oyununu sunuyoruz. Eşli oyuncu temelli, FPS tipli The Walking Dead oyunumuz, oynanış temelli olacak. Geleneksel endüstri modeline, kaos getirecek.” demişti daha önce.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.