Menü
https://leadergamer.com.tr/gta-online-uzayli-gorevi/
Forza Motorsport 7 4 Temmuz 2017 16:44

Forza Motorsport 7 için 4K Porsche 911 G2 RS görselleri yayımlandı

Yayımlanan görselleri galerimizde inceleyebilirsiniz.


Yakın bir zamanda Forza Motorsport 7 için duyurusu yapılan Porsche 911 G2 RS, 700 beygir gücü, 0’dan 100’e 2.7 saniyede ulaşabilme ve en yüksek hız olarak 340 kmh gibi özelliklere sahip. Forza Motorsport 7 oynarken de görebileceğimiz bu canavar üstü araç için bir de 4K görüntüler yayımlandı ve her biri enfes üstü görselliğe sahip. Aracın yayımlanan görsellerini haberimizin en alt kısmına yerleştirdik.

Forza Motorsport 7 Porsche 911 G2 RS

Forza Motorsport 7‘nin araç yelpazesine katılan yeni Porsche 911 G2 RS, gerçek hayatta biraz pahalı olsa da, en azından sanal bir dünyada aracın keyfini çıkarabileceğiz. 2 ay kadar önce Porsche araçlarının, haberimize konuk olan serinin gelecek oyunlarında bulunacağı duyurulmuştu. Bu konu hakkında Porsche‘nin yetkili bir ismi olan Detlev von Platen, “Microsoft‘un partnerimiz olması sayesinde, araçlarımızı sürmenin zevkini sanal dünyada da yaşatma fırsatımız oldu.” diyerek yorum yapmıştı.

Detlev von Platen, “Yarış oyunları ve elektronik sporlar, gerçek dünya ile sanal dünyaları birbirine bağlayarak bizlere genç hedeflere ulaşma imkanı sağlıyor. Bunun anlamı, ilk spor araçlarını satın almadan önce araçlarımız için tutku beslemeye başlayabilmeleri.” diyerek yapmış olduğu açıklamaya devam etti ve bu ortaklığın Porsche‘nin geleceği konusunda nasıl bir fayda sağlayacağını dile getirdi.

Küçük bir hatırlatma olması amacıyla, Forza Motorsport 7, PC ve Xbox One platformları için 3 Ekim 2017 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Xbox’ın Play Anywhere özelliği sayesinde de oyunu 1 kere satın almış olmanız fazlasıyla yeterli olacaktır, çünkü platformlar arası oynanabilme özelliği de destekleniyor. Ayrıca, Xbox One X için 4K çözünürlük kalitesinde 60 FPS ile gelecek ve HDR desteği de bulunacak. Galerimiz hemen aşağıda sizleri bekliyor.

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör