Forza Motorsport 7 deneme sürümünün çıkış tarihi belli oldu

Forza Motorsport 7 deneme sürümünün çıkış tarihi belli oldu

Forza Motorsport 7'nin deneme sürümünde bizleri hoş araçlar ve pistler karşılayacak.

Microsoft ve Forza Motorsport 7 geliştiricisi olan Turn 10 Studios, oyunun deneme sürümünün oyuncularla buluşacağı gün konusunda net bir tarih duyurusu yaptı. Oyunun deneme sürümü içerisinde karşılaşacağımız içeriklere de, yapılan duyuru içerisinde yer verildi. Turn 10 Studios ve Microsoft tarafından yapılan duyuruya göre, Forza Motorsport 7‘nin deneme sürümü, 19 Eylül 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7‘nin deneme sürümünde bizleri, oyunun tamamlanmış sürümünün bir parçasını göstermek amacıyla, 3 farklı ve özel yarış tecrübesi karşılayacak. Oyunun deneme sürümünü oynayan oyuncular Porsche 911 GT2 RS‘i yepyeni Dubai pistinde, Mercedes-Benz Tankpool’u Mugello’da ve Nissan NISMO GT-R LM’i de Nürburgring Grand Prix pistinde kullanabilecek. Ayrıca, oyunun deneme sürümünde zorluk ayarları da bulunacak.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın