Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 07.07.2018

Fortnite Playground sınırlı süreli modu, bildiğiniz üzere bir süredir haberlerimize konuk oluyordu. Sürekli gelip gelmeyeceği ile ilgili haberler yapıyorduk. Sınırlı süreli modun ertelenmesi, eklenmemesi ve benzeri haberlerimizle bir süredir karşınıza çıkıyorduk. Neyse ki, en sonunda çıkışını gerçekleştirdi. Bahsini etmekte olduğumuz modun 12 Temmuz 2018 tarihi itibari ile sona erecek olmasına muhtemelen üzülen büyük bir oyuncu kitlesi vardır. Peki, bu modun bir gün tamamen kalıcı olarak oyuna ekleneceğinden bahsetsek, ne derdiniz?

Fortnite Playground sınırlı süreli modu, bir gün kalıcı olarak oyuna gelebilir

Fortnite Playground sınırlı süreli modunun kalıcı olması ile ilgili planlar var

Hemen yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görsel, bir Reddit kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Görselde, Fortnite’ın resmi Twitch profili tarafından paylaşılmış olan ve dilimize çevirdiğimizde, “Evet, şu anda Playground modunun sadece sınırlı süreli mod olarak değil, bir oyun modu olarak bizimle kalması üzerinde uğraşıyoruz.” benzeri bir anlama gelen mesaj bulunuyor. Bunun anlamı, belki şimdi değil fakat ilerleyen zaman içerisinde oyun modunun bizlere sürekli olarak sunulabileceği demek oluyor. Bakalım, konu ile ilgili resmi açıklama ne zaman gelecek?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.