Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 29.05.2020

Neyse ki çok uzun sürmese de Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 tekrardan ertelendi. Epic bugün, planlandığı gibi 4 Haziran‘da başlamak yerine 11 Haziran‘da başlayacağını duyurdu.

Epic’in sadece yeni sezon için her şeyi hazırlamaya çalıştığını söylediği gibi gecikmenin bir nedeni açıklanmadı. Ayrıca oyunculara BattlePass görevleri ve İzbandut, Tinamit, Tehlikedi  ve Midas için görünüm seçenekleri de dahil olmak üzere Sezon 2 işlerini olabildiğince hızlı tamamlamaları gerektiğini hatırlattı.

Epic, Device olarak adlandırılan Fortnite Doomsday etkinliği de geri itildi ve Epic ilgilenen oyuncuların iyi bir yer almak için yarım saat erken gelmelerini tavsiye etti. Etkinlik 6 Haziran‘da saat 14:00‘da gerçekleşecek.

Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 ilk defa ertelenmedi. Başlangıçta Nisan ayının sonunda sona ermesi gerekiyordu. Ancak planlanan tarihten birkaç hafta önce Epic 4 Haziran’a erteledi. Bu yeni ertelenme çok daha kısa ve umarız tekrardan ertelenmez.

Daha önceden haberini yapmış olduğumuz Travis Scott etkinliğiyle ilgili haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.