Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 05.06.2018

Battle Royale türünü yorumlarıyla oyunculara sunarak büyük bir beğeni almayı başarmış olan Fortnite, geliştiricileri tarafından da bir hayli seviliyor. Geçtiğimiz günlerde çıkan yeni alışveriş arabası gibi sürekli olarak oyuna yeni içerikler eklemeye çalışıyorlar. Oyun için gelen 4.3 güncellemesi ile birlikte eklenmişti. Aynı sürüm numarasını taşıyan Fortnite 4.3 içerik güncellemesi de oyuncuların beğenisine sunuldu. Yeni içerik güncellemesi ile birlikte, oyuna yepyeni bir tuzak eklendi.

Fortnite 4.3 içerik güncellemesi ile yepyeni bir tuzak daha çıktı

Fortnite 4.3 içerik güncellemesi, oyuna Bouncer Trap tuzağını ekledi

Haberimize konuk olan oyuna içerik güncellemesi gelebilmesi için oyunun bakıma girmesi gerekmiyor. İçerik güncellemeleri, genel olarak zaten yama ile birlikte oyuna ekleniyor fakat ilerleyen tarihlerde aktif hale getiriliyor. Bizlere Bouncer Trap isimli tuzağı getiren yeni güncelleme de, bizlerle tam olarak böyle buluştu. Yeni tuzağın ne işe yaradığını merak edenler için, işlevinin adında gizli olduğu ipucu verelim detaylı bir şekilde anlatmadan önce.

Bouncer Trap isimli tuzaklar, isimlerinin hakkını veriyor. Bir duvara tutturabiliyorsunuz veya yere koyabiliyorsunuz. Düşmanlarınız bu tuzaklara bastığı anda da uçmaya başlıyorlar. Fortnite 4.3 içerik güncellemesi ile birlikte gelen Bouncer Trap tuzakları, 3’lü olarak bulunuyor. Yerde, hazine sandıklarında, yardım kutularında ve lamalarda bulunabiliyor. Tahminimizce, oyun içerisinde bu tuzak ciddi anlamda çok yaratıcı şekillerde kullanılacaktır. Bu durum da, bizler için çok komik sahneler ortaya çıkaracaktır. Bakalım, Fortnite oyuncuları Bouncer Trap tuzağı ile neler yapacak?

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.