For Honor bu hafta sonu ücretsiz olacak

For Honor bu hafta sonu ücretsiz olacak

Hem de tüm platformlarda.

Ubisoft ekibinin en yeni serilerinden bir tanesi olan For Honor, başarılı bir çıkış gerçekleştirse de, özellikle PC platformunda çok kan kaybeden bir oyun olmuştu. Yine de bu oyunun mutlaka deneyimlenmesi gerektiğini düşünüyoruz ve siz de bizimle aynı fikirdeyseniz, size güzel bir haberimiz var: For Honor bu hafta sonu ücretsiz olacak. Hem de tüm platformlarda. Eğer sizler de bu oyunu ücretsiz olarak denemek istiyorsanız, PlayStation Network, Xbox Live veya Uplay üzerinden oyunu ücretsiz olarak indirebileceksiniz. Bu ücretsiz hafta sonu etkinliği 9 Kasım 2017 tarihinde başlayacak, 12 Kasım 2017 tarihinde bitecek. Bu ücretsiz hafta sonu etkinliği boyunca oyunculara tüm haritalar ve oyun modları da açık olacak. Yani oyunu istediğiniz gibi deneyimleyebileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor bu hafta sonu ücretsiz olacak

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar listelerimize göz atabilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. En iyi PS4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi Ubisoft ekibinden gelen sürpriz bir oyunun inceleme yazısı ile tanıştıralım: Assassin’s Creed Origins inceleme.

Son olarak, ülkemize yeni girmiş ve dünya çapında da oldukça sevilen Black Desert Online oyunu hakkında her şeye ulaşabilmek için Black Desert Online rehberi, ipuçları, hızlı seviye atlama ve daha fazlası yazımıza göz atabilirsiniz. Tabii bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.