For Honor’daki grupların hikayelerine daha yakından bakıyoruz

For Honor’daki grupların hikayelerine daha yakından bakıyoruz

Yepyeni bir tanıtım videosu yayımlandı.

Gamescom 2016 bütün hızıyla devam ederken, sürekli yeni bir tanıtım videosu veya bilgilendirmeyle karşılaşıyoruz. Kapalı beta testinden pek çok ekran görüntüsünün sızdırılmasıyla beraber, For Honor hakkındaki bilgilerimiz iyice artmıştı. Ubisoft tarafından yayımlanan bir tanıtım videosunda; grupların ne uğruna savaştıklarını öğreniyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

For Honor

Oyundaki taraflar olan Samuraylar, Vikingler ve Şövalyeler; bir amaç uğruna bu savaşta yer alıyorlar. Kendilerini tanrı tarafından seçilmiş olarak gören Vikingler, başka topraklara akınlar düzenleyerek büyümek ve şerefli bir şekilde ölmek için mücadele ediyorlar. Topraklarından uzakta mahsur kalan Samuraylar; sorgulanamaz yetenekleri ve mutlak sadakatleriyle, uluslarını yeniden yükseltmeye çalışıyorlar. Zayıfın tarafında yer aldıklarında, mağlup edilemez olan Şövalyeler; görevleri uğruna her şeyi yaparak, vatanlarını tehlikeden koruyorlar.

The Art of Battle adlı yakın dövüş sistemiyle, rastgele tuşlara basarak savaş kazanmanızı engelleyen For Honor; hikaye modu da içeriyor. Oyundaki her bir sınıf, farklı karakteristik özellikler taşırken; çeşitlilik iyice artmış oluyor. Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen For Honor; 14 Şubat 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Hemen aşağıdan tarafları tanıtan videoyu izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın