Menü
https://leadergamer.com.tr/sunset-orange-dualshock-4/
football manager 21 Ekim 2017 12:50

Bir oyuncu, Football Manager oynarken kullandığı küçük takımı ziyarete gitti

Sevdiği takım için, dünyanın yarısı kadar yol gitti.


Runcorn Linnets ismi, bizlere pek de tanıdık gelmeyen bir isim. Takımın nerede ve ne durumda olduğunu söylememiz gerekirse, Premiere League‘in 8 lig altındaki ligde bulunan bir takım olduğunu söyleyebiliriz. Yani, öyle çok da önemi olmayan bir takım. Fakat, haberimize konuk olmasının arkasında önemli bir sebep bulunuyor. Bir oyuncu, Football Manager serisi oyunları oynarken sürekli olarak Runcorn Linnets takımını kullanıyordu. Uzun yılların ardından ise, en sonunda bu takımı ziyaret etmeye karar verdi. Uzun yıllardır diyoruz, çünkü geçmiş Championship Manager 01/02‘lere kadar dayanıyor.

Bir oyuncu, Football Manager oynarken kullandığı takımı ziyarete gitti

Çinli Huang Wenbin ve ailesi, Tayvan sınırlarına yakın bir yerlerde olan evlerinden kalkarak, İngiltere‘yi gezme kararı aldı. Sizlerin de tahmin edebileceği üzere, bu gezi esnasında, Football Manager serisine ait oyunlarda sürekli olarak kullanmakta olduğu Runcorn Linnets‘in memleketini de ziyaret ettiler. Haberimizin en sonunda bulunan Twitter gönderileri de, Huang Wenbin‘e ait. Runcorn Linnets ziyaretleri esnasında yaşananlar ve bu ziyarete ait görüntüleri, bahsini ettiğimiz Twitter gönderilerinde bulabilirsiniz. Darısı Almusspor‘umun başına.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, direkt bir WWE oyunu arıyorsanız, güreşmek istiyorsanız da WWE 2K18 güreşçi listesi, ek paketleri, rehberleri, ipuçları ve daha fazlası yazımıza göz atmayı unutmayın.

Son olarak bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör