Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 17.03.2021

Football Manager 2021 için duyurulan son kış güncellemesi çıkışını yaptı. Geliştirici ekip, daha önce de dediği gibi Çin Ligi, Rusya Ligi ve MLS transferlerini tamamladı. Tabii, güncellemeyle birlikte oynanış ile ilgili ufak iyileştirmeler de yapıldı. Maçın başlamasıyla beraber oyunun çökmesi, en çok asist yapan oyuncunun yanlış gözükmesi gibi birçok problem çözüldü. Ayrıca, paslaşmalar artık istatistik menüsünde doğru şekilde gözükecek. Ancak, değişikliklerin bazılarının oyununuza uygulanması için yeni bir kariyer açmanız gerekebilir.

Football Manager 2021 son kış güncellemesi neler getirdi?

Geliştirici ekip güncelleme için yaptığı açıklamada, “Çin, Rusya, MLS’de gerçekleşen anlaşmaların yanı sıra EFL’deki ücretsiz transferler bu güncellemeye dahil edilmiştir. Bunların geçerli olması için yeni bir kariyer başlatmanız gerekir. Menajerlik yeteneklerinizi yurt dışına çıkarmak için daha iyi bir zaman olmamıştı. Bu güncellemede ayrıca, oyunun birden fazla alanında düzeltmeleri ve geliştirmeleri içeren bir oynanış yaması da mevcuttur. Bu düzeltmeler mevcut oyunlarınızda geçerli olacaktır.” cümlelerine yer verdi. Sports Interactive ekibi, 21.4 güncellemesinin önemli satış başlarını da oyuncularla paylaştı.

21.4 güncellemesindeki oynanış düzeltmelerinin içerdiği önemli değişiklik ve iyileştirmeler

• Kullanıcılar maçlara girdiğinde meydana gelen çökmeler için bir düzeltme
• Genel oyun içi stabilite düzeltmeleri
• Mutlak gol olarak görülmesi gereken pozisyonlar için daha iyi izleme
• Paslaşma kombinasyonlarının yazı tahtalarında/istatistikler menüsünde doğru görünmesinin sağlanması
• Kulüp kayıtlarında en fazla asist yapan oyuncu artık doğru görünü

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.