Menü
https://leadergamer.com.tr/mafia-iii-en-hizli-satan-oyun/
FM 2017 , Football Manager 2017 , Playstore 3 Kasım 2016 20:58

Football Manager 2017, dünya ile aynı anda özel avantajlarla Playstore’da

Football Manager 2017, dünya ile aynı anda Playstore’da oyunseverlerle buluşuyor.


Türk Telekom’un lider dijital oyun platformu Playstore, merakla beklenen ve ilgiyle takip edilen oyunları dünya ile aynı anda oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Türkiye’de geniş bir oyuncu kitlesi olan ve heyecanla beklenen Football Manager serisinin son oyunu ‘Football Manager 2017’ dünya ile aynı anda Playstore’da satışa çıkıyor. Oyunseverler 90 TL’lik fiyatıyla satışa sunulan Football Manager 2017’yi internet faturalarına ek olarak vade farksız 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilecekler.

Football Manager 2017

Gerçek hayatta futbol menajerliği yapmaya en yakın deneyimi sunan Football Manager 2017 serisi, meraklılarını köklü değişiklikler ve yeni animasyonlarla buluşturuyor. 2 bin 500’ün üzerinde kulüp ve 500 binin üzerinde futbolcunun yer aldığı oyunda maçlara çıkacak takımların kadroları, ilk 11 seçimi, taktikler, takım içi konuşmalar ve saha kenarından verilen talimatlar oyuncunun kararlarına göre şekilleniyor. Hareket yakalama teknolojisiyle yakalanmış bin 500’den fazla yeniliğin yer aldığı oyuncu modellerindeki değişiklikler, daha seri ve kapsamlı hareket etme imkanı sağlıyor.

Serinin şu ana kadarki en iyi görünüşe sahip ve en akıllı sürümü olan oyun, futbol dünyasının heyecanını da birebir yaşatacak. Oyunun daha da geliştirilen ve yenilenen ‘3D maç motoru’ maçların anında canlı olarak izlenebilmesini sağlıyor. Oyunun geliştirilmiş karar verme yeteneği ve tepkiler ile gerçek futbol karşılaşmalarına getirilen kurallar da oyunda bulunan yenilikler arasında yer alıyor.

Football Manager 2017 oyunu ile ilgili detaylı bilgilere https://www.playstore.com/#!/urun/football-manager-2017 adresinden ulaşılabiliyor.

Yaşar Baturalp Editör